Що нового?

Придбаний PRO локони (Таня Борисова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2537 ГРН
Учасників: 1 з 46
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 57.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я, Таня Борисова, творець найсильнішої онлайн-школи весільних і вечірніх зачісок на 2019 рік, хочу коротко розповісти вам про створення онлайн-школи і її філософії.


За 9 років роботи я пройшла навчання весільним і вечірнім зачіскам і макіяжу в безлічі шкіл і, в основному, отримувала лише складні схеми, чіткі правила, абсолютно не підкріплені нічим, крім викладацького "тому що я так сказала".Процес створення зачіски був мукою, адже я не розуміла, що і чому я робила, лише намагалася механічно повторити Показані кимось дії. Іноді виходило, іноді немає, а чому розуміння не було. Все це породжувало стрес в роботі, я починала відмовлятися від цікавих проектів, прикриваючись зайнятістю, але, насправді, просто була не впевнена в собі. Але, одного разу, я вирішила, що вистачить. Якщо я хочу чогось досягти, треба зрозуміти волосся і дістатися до суті. Тисячі годин роботи, проб, помилок і аналізу принесли свій результат, я знайшла логіку в кожній своїй дії. Тепер, створюючи весільну зачіску, я Кожну хвилину, після кожної дії, кожного руху можу відповісти чому я зробила саме так, а не інакше.

І, через деякий час, я зрозуміла, що готова ділитися своїми знаннями з іншими майстрами. Тому що я знаю, як почати отримувати не тільки хороший прибуток від улюбленого заняття, але, в першу чергу, задоволення. Знаю, як розпалити всередині вогонь, який не дозволяє відірватися від волосся, вам хочеться творити і творити, адже є розуміння, є впевненість в собі, є знання, які дозволяють не просто повторювати за кимось, а створювати унікальні роботи в своєму стилі.Читаючи сотні відгуків учениць, найбільше я ціную саме слова про те, що робота з волоссям почала приносити задоволення. Адже якщо ти всім серцем любиш те, що робиш, успіх неминуче до тебе прийде.
Урок 1. Теорія. Типи волосся, способи підготовки їх до завивки. Стайлінг і інструменти.

Прямий ефір по уроку 1 . Розбір помилок і відповіді на питання.

Урок 2. Класична завивка стрічкою на плойку. Різні способи розбору локонів після завивки, м'які локони, сольовий спрей, ефект брашінга.

Прямий ефір по уроку 2 . Розбір помилок і відповіді на питання.

Урок 3. Робота з конусної плойкою. Текстура від кореня, обсяг без начісування, голлівудська хвиля.

Прямий ефір по уроку 3 . Розбір помилок і відповіді на питання.

Урок 4. Ламана текстура. Сучасні локони.

Прямий ефір по уроку 4 . Розбір помилок і відповіді на питання.

Урок 5. Пляжні локони на плойку/праска. Створення м'якого завитка, розбір локонів з об'ємом.

Прямий ефір по уроку 5 . Розбір помилок і відповіді на питання.

Урок 6. Плоска хвиля на праску.

Прямий ефір по уроку 6. Розбір помилок і відповіді на питання.

Урок 7. Великі м'які локони в стилі Victoria's secret. Робота з текстурирующими спреями.

Прямий ефір по уроку 7 . Розбір помилок і відповіді на питання.

Бонус. Робота з кучерявим волоссям.

"Онлайн марафон пролокони був мною створений, в першу чергу, як найсильніша база, основа основ в роботі з волоссям. Адже найважливіше для майстра-це розуміти волосся, працювати усвідомлено, впевнено, чітко розуміючи чому зараз ви берете той чи інший засіб або інструмент, а не намагаючись просто повторювати за вчителем, не розуміючи, при цьому, чому треба робити так, а не інакше. Будь-яка зачіска починається з підготовки волосся і, найчастіше, це саме локони. Цей курс допоможе вам отримати фундаментальні знання про типи волосся і способах їх завивки, а значить, подарує впевненість в собі і своїх роботах.


Триває один місяць, включає в себе 7 відеоуроків, в яких я максимально зрозуміло і логічно пояснюю чому на одних волоссі локони тримаються, а на інших немає і як з цим боротися.

Розповідаю про типах волоссі і принципах вибору стайлінгу, інструменту і температури, Міняю ваш підхід до роботи з волоссям, показуючи, як отримувати не тільки красиві, стійкі, природні локони, але і задоволення в процесі з створення."

Уроки публікуються, в середньому, раз на 4 дні, доступ до них буде ще протягом місяця після завершення марафону.Весь місяць я перебуваю з вами на зв'язку і працюю індивідуально з кожним учнем, перевіряючи відпрацювання (які робити хоч і не обов'язково, ні бажано для закріплення знань), відповідаючи на всі виникаючі питання. За підсумками кожного відеоуроку проходить прямий ефір, в якому я ще раз проговорюю складні моменти, коментую часті помилки і відповідаю на питання.По завершенні надсилається сертифікат в електронному вигляді.
https://tanyaborisova.ru/prolokony
 
Останнє редагування модератором:
Угорі