Що нового?

Набір учасників [PRO Ідеї Academy] Старт просування в TikTok онлайн магазину (Наталія Вільчинська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1000 ГРН
Учасників: 1 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 52 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Старт просування в TikTok онлайн магазину

Онлайн посібник для власників онлайн магазинів, підприємців та маркетологів. PDF-посібник на 48 сторінок

1,000.00 ₴

Маркетингова стратегія для просування в TikTok


Маркетингова стратегія бізнесу в TikTok

Дізнайтеся, як створити успішну маркетингову стратегію для просування вашого бізнесу в TikTok та привернути увагу цільової аудиторії.


Правила та заборони в TikTok

Ознайомтесь з усіма важливими правилами та заборонами в TikTok, щоб уникнути порушень та тіньового бану в TikTok.


Оформлення профілю та контенту в TikTok

Отримайте рекомендації щодо створення профілю та оформлення контенту в TikTok, які допоможуть вам залучити більше клієнтів.


Як просувати онлайн магазин в TikTok?

Дізнайтеся про головні правила та заборони TikTok, рекомендації щодо оформлення профілю та контенту, а також ефіри в TikTok.



Про автора

Привіт, я Наталія Вільчинська, кандидат політичних наук, досвідчений директор з діджитал маркетингу з 10+ років досвіду у великому, середньому та малому бізнесі, провідний консультант з розробки маркетингової стратегії та діджитал просування бізнесів та TikTok. Моя мета – допомогти якомога більшій кількості українських підприємців досягнути максимальних результатів. Я поділюся з вами своїм досвідом та порадами, які допоможуть вам досягти успіху в TikTok.

Отримайте онлайн-посібник зараз

Отримайте доступ до цінного контенту, який допоможе вам успішно просувати свій бізнес в TikTok. Не втрачайте можливості розвинути свій онлайн бізнес!

https://academy.proidei.com/products/digital_downloads/online-store-ua-tiktok
 
Угорі