Що нового?

Придбаний [Pro-Здоров'я] Інтегративний Нутриціолог з працевлаштуванням (Ксенія Чорна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 76839 ГРН
Учасників: 4 з 115
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 694.9 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Интегративный нутрициолог с трудоустройством (Ксения Черная)


12 місячна онлайн-програма професійної перепідготовки.
Нутриціолог-фахівець з харчування.
* У 2 рази збільшився попит на послуги нутриціологів у світі за останній рік.

* 20 000 людей щомісяця шукають нутриціолога.


Курс підійде вам, якщо ви:

Хочете змінити професію і збільшити дохід мінімум в 2 рази
Давно не можете вирішити свої проблеми зі здоров'ям або здоров'ям близьких
Лікар і хочете розширити свій спектр послуг
Фітнес-тренер і хочете стабільне зростання доходів від надання додаткових послуг з харчування
Нутриціолог і хочете побудувати бізнес на особистих консультаціях.

Тариф "інтегративний Нутриціолог"

Кафедра 1. Основи здоров'я. Модифікація способу життя.
Базові принципи харчування. Білки. Жир. Вуглевод. Вода/продукти для здоров'я-правила вибору, зберігання, приготування. Харчові добавки/Суперфуди/стрес/Сон/фізична активність/безпечний будинок

Кафедра 2. Система травлення. Захворювання шлунково-кишкового тракту. Нутрицевтична підтримка для здоров'я шлунково-кишкового тракту.
Анатомія і фізіологія системи травлення/обмін речовин і енергія. Біохімія травлення/Детоксифікація/основні захворювання шлунково-кишкового тракту: симптоми і причини, методи діагностики/нутрицевтична підтримка для здоров'я шлунково-кишкового тракту.

Кафедра 3. Персоналізація харчування.

Особливості харчування в сучасних умовах. Харчування як фактор розвитку захворювань/терапевтичні та відновлювальні протоколи харчування/особливості харчування при різних станах організму і етапах життя/розлади харчової поведінки
Кафедра 4. Особистий бренд нутриціолога. Просування. Ефективна робота з клієнтами.

Кафедра 5. Лабораторні дослідження та функціональна діагностика.

Правила підготовки. Оптимуми здоров'я/Діагностика залізодефіциту/загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою і ШОЕ/Біохімія/загальний аналіз сечі і калу/вітаміни і мінерали/профіль щитовидної залози/ХМС по Осипову


Кафедра 6. Нутрицевтическая підтримка організму.

Нутрицевтики. Вступний модуль/вітаміни і вітаміноподібні речовини. Жирні кислоти/мікро - і макроелементи/Нутрицевтики. Базові протоколи


Кафедра 7. Імунна система та аутоімунітет.


Імунна система/аутоімунні захворювання

Кафедра 8. Бьютихакинг. Функціональний підхід до уповільнення старіння.

Старіння: причини і наслідки/АNTI-AGE харчування і нутрицевтики/рішення проблеми старіння в косметології/самомасаж особи з ефірними маслами. Фейс-фітнес.

https://profession.pro-zdorovie.com/programm_sale
 
Останнє редагування:
Угорі