Що нового?

Придбаний [Probeauty Kz] Глибокотканинний масаж обличчя, шиї та голови (скульптуруючий) (Айгерім Жумаділова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6508 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 98.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс вийшов дуже об'ємним і змістовним. Курс включає в себе 7 відеоблоків, до кожного блоку йде також письмовий опис.

1️⃣ робота з диханням;
2️ ⃣ масаж шийно-комірцевої зони;
3️⃣ масаж сухожильного шолома голови з акцентом на слуховий прохід;
4️ ⃣ масаж передньої поверхні шиї та зони декольте;
5️⃣ масаж обличчя по міофасціальній безмасляній техніці;
6️⃣ масаж обличчя по ліфтинг дренажній техніці;
7️ ⃣ буккальний масаж в ротовій порожнині де, м'язи краще доступні і легко відчутні .

У чому перевага курсу? У тому, що всі представлені техніки масажу можна поєднувати між собою і кожен раз дивувати улюблених клієнтів наприклад, можна скомбінувати масаж шийно комірцевої зони з ліфтинг дренажним масажем. Гарантую, що ваші клієнти залишаться дуже задоволеними, перевірено!

Ми зараз спостерігаємо нову еру бізнесу, що переходить в онлайн формат. Насправді це навіть дуже радує, оскільки закордонні дівчата, які хотіли приїхати до мене на навчання, зможуть отримати мій курс сидячи у себе вдома і не виїжджаючи нікуди. Курс проходить на платформі GETCOURSE (потрібен тільки інтернет). Після ознайомлення з усіма блоками, учні проходять тест і здають іспит, і тільки потім отримують сертифікат. Ми працюємо не на кількість, а на якість!


КОМУ підійде:
  • Якщо ви маєте досвід роботи масажистом і косметологом
  • Вам потрібні поглиблені знання технік масажу обличчя. Так щоб клієнт відразу побачив результат
  • Ви шукайте можливість збільшити дохід, і вам потрібен гнучкий графік роботи
  • Вам завжди подобалася сфера краси
  • Вам потрібні ефективні і зрозумілі техніки масажу обличчя
-Ви живете закордоном і у вас немає можливості прилетіти до мене на семінар, через останні події у світі

У цьому курсі я роблю упор на техніках, які довели свою ефективність. Важливо, щоб ваші руки вже були поставлені. Теоретична база курсу-глибока, практичну ж потрібно буде напрацьовувати самостійно. Тому ручки повинні вміти відчувати. Не панікуємо, я буду на зв'язку і всі питання можна буде задати особисто! Тому курс буде зрозумілий навіть тим, у кого самий мінімальний досвід в масажі. Я сама постійно вчуся і тому знаю, що дійсно потрібно практикуючому масажисту. В курсі буде вичавка всього найціннішого, що я вивчила за останні роки. Ті техніки наших Казахстанських, італійських, московських,індійських, і японських гуру масажу, які пройшли мою перевірку на ефективність.


https://www.instagram.com/tv/CCYxywZjUVJ/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
 
Угорі