Що нового?

Придбаний Пробудження істинної Божественної цінності себе (Вентана Мануш)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2864 ГРН
Учасників: 1 з 15
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 198.6 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Пробуждение Истинной Божественной Ценности Себя (Ветана Мануш)

Наша цінність обумовлена безліччю факторів. Зовнішній вигляд, освіта, рівень доходу, Професія, вміння себе подати...
Ми намагаємося "набити" собі ціну, щоб відчути цінність в цьому світі. Адже, якщо я цінний, значить потрібен, але чи так це?
І чому, коли ми не відчуваємо цінність, приходить відчуття непотрібності? Всі ці питання мучили мене багато років.

що таке цінність "очима Бога"?
Чому Наша цінність залежить від людей і обставин?
Як зробити так, щоб відчуття цінності не покидало ніколи, і було незалежно від статусу та іншої Земної "лушпиння"?
Як зробити так, щоб, незалежно від зовнішніх факторів, відчувати свою цінність в цьому світі?
Але, найголовніше питання було для мене в тому - як зцілити свою цінність і при цьому не виростити его!
Адже безліч курсів по самоцінності якраз таки діють через его. Мені такий шлях не подобається.
Цінність через его, через особистість, завжди нестійка і енерговитратна. Вона побудована на боротьбі, конкуренції та вічних доказах...
Мій шлях про Душу, про любов і про справжню початкову божественну цінність кожного в цьому світі.
Ангели дбайливо передали мені знання і техніки, які зцілюють цінність себе на всіх рівнях свідомості.
Я зцілила самоцінність у себе і допомогла зцілити самоцінність багатьом людям.
Цей тренінг унікальний. Всі знання і техніки прийшли до мене від моїх духовних наставників і провідників. Під час тренінгу Дух всередині вас буде рости, ви відчуєте себе сильним і цінним. А найголовніше, ця цінність не буде залежати ні від чого.

Ветана передасть вам знання, що таке справжня Божественна цінність
Практика "розмова з собою"

Активує це в підсвідомості, "прибере спотворення"
Практика "розстановка душі з особистістю"
Завдяки якій ви відчуєте гармонію всередині себе
Де ви побачите себе істинного, свою міць і велич. Відчуєте в собі Творця
робота з підсвідомістю
Практика "Розтотожнення себе з шаблонами і ярликами оточуючих"

Трансформація неефективних переконань, які змушують вас час від часу не відчувати свою цінність. "Вивантаження" страхів бути непотрібним, нецінним
регресія в одну з минулих життів
Де ви прожили в максимальній цінності себе, Для активації тих знань і відчуттів у своєму житті
Практика "єдність з усім світом"
Завдяки якій ви перестанете відчувати себе гірше або краще когось, перестанете порівнювати, підуть програми конкуренції
Практика "пробудження своєї первісної Божественної цінності"
Під час цієї практики відбудеться тотальне пробудження Божественної самоцінності

https://taynizhizni.ru/tsennost
 
Останнє редагування модератором:
Угорі