Що нового?

Придбаний Продають сторі ВКонтакте. Продати за 15 секунд (Марина Сайкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що написати і як зробити ефектний дизайн,
щоб залучити, залучити і продати за 15 секунд.
Звучить казково і неправдоподібно? Правда?
Згодна...


Тільки скажіть мені, чому тоді всі мільйонери в Instagram роблять це?
  • палять в сторіз по кілька відео в день.
  • їх акаунти ростуть як на дріжджах, доходи соотвественно теж. І те, і інше обчислюється мільйонами, а вони всі палять і палять.
  • та не мало так. А по 10-15 сториз в день.
  • через сторіз вони залучають передплатників. Через сторіз вони продають свої послуги та курси.
  • їх історії дивним чином притягують і гіпнотизують, хоча тривають всього 15 секунд.
А ви нервово курите в сторонці.

І дивуєтеся, чому у вас досі мало клієнтів.
А тим часом ваш улюблений Вконтакте вже постарався і зробив для вас таку ж можливість, як в Instagram.

Сториз. Історії Вконтакте.

І це той самий випадок, коли ви не можете сказати, що всі місця зайняті. Що конкуренція величезна. Що вам не проштовхнутися. Що Ви запізнилися...

Як раз навпаки.

Саме зараз саме час стати зіркою сторіз Вконтакте
і залишити конкурентів позаду.

Давайте порахуємо прямо зараз...

Заходжу в новинну стрічку і бачу всього близько 40 історій! Всього! Днями вважала, було 23. З них по-справжньому чіпляють 2-3! Більше трьох якісних сторіз, за якими захотілося б перейти, не бачила жодного разу.

Розумієте?
Немає конкуренції! Той самий час, коли ви можете стати зіркою сторіз ВК без боротьби, без штовхання ліктями.

Ви можете викладати в день до 50-ти історій. Ну або хоча б 10-15 в день, як це роблять ті, хто домагаються великого успіху в просуванні в соцмережах.

Ну або хоча б 2-3 в день.

Навіть в цьому випадку ви будете завжди на виду у своєї цільової аудиторії.

Вам здається, що це технічно складно або довго?

Ви серйозно? Всього 15 секунд! Їх можна зробити відразу десяток за півгодини, якщо освоїти пару-трійку простих технологій виготовлення.

Не хочете зніматися наживо на камеру, не треба. Є інші ефектні способи зробити відео, накласти музику. Хочете наживо - ще простіше.

Можна з декількох картинок. Можна з телефону, можна з комп'ютера...

Варіантів безліч.

Ваші історії ви можете оформити так ефектно, що вони відразу будуть виділятися на тлі інших сторіз і привертати до себе увагу клієнтів.

Але ж не це головне.

Головне, що примагнічує ваших клієнтів, це текст, який клієнти бачать в першу чергу. І в цей момент ваше завдання саме продати за 15 секунд. Продати свій бренд, свою експертність, свою пропозицію.

У сторіз не може бути багато тексту. Але, він повинен чіпляти ваших клієнтів відразу. З першої миті. З першого погляду.

Коротко, ємко, вигідно, ефектно.

Без нав'язливого "купіть".

Як це зробити?

Як продати за 15 секунд в сторіз Вконтакте свій бренд, свою експертність, свою пропозицію, ви дізнаєтеся
нна интенсиве "СТОРИЗ ВКОНТАКТЕ"

Старт 27 листопада о 18 мск.

Все, що ви хотіли дізнатися про сторіз Вконтакте і про те, як він допоможе вам просувати ваш бізнес, ви дізнаєтеся на цьому інтенсиві.

Ось, що Ви отримаєте на інтенсиві:
** Ви отримаєте стратегію просування за допомогою сторіз. Дізнаєтеся, як і в яких випадках історії Вконтакте будуть допомагати вашому просуванню.

** Дізнаєтеся, як захопити увагу клієнтів, щоб з усіх сторіз вибирали ваші.

** І завдяки чому ваші клієнти будуть натискати на вашу сторіз, щоб дізнатися більше. І будуть виконувати необхідні дії.

** А ще найпростіший спосіб скласти ефективний текст для сторіз.

** Отримайте відео-інструкції з усіх технічних моментів:

*** як робити сторіз з телефону і з комп'ютера;

*** як вставляти посилання в сторіз, щоб перенаправляти передплатників туди, куди потрібно вам;

*** як користуватися редактором в сторіз ВК.

** Дізнаєтеся, як робити сторіз в живу двома способами. Якщо ви боїтеся робити сторіз без репетицій, тобто варінат, який вам допоможе підготувати відео заздалегідь і викласти готовий варіант.

** Познайомитеся з прийомами і фішками створення вибухового Відео для сторіз без вашого живого участі. А головне без складних програм, без грошових витрат і з мінімальною кількістю часу.

** Дізнаєтеся, як робити відео на основі одного або декількох зображень. І як ці зображення зробити притягують погляд своєю незвичністю.

** Навчіться обробляти заготовки для сторіз у відповідному форматі в простій програмі по кроках. І зможете робити їх десятками навіть в прок, з метою економії часу.

В якому форматі буде проходити інтенсив?
Весь інтенсив буде проходити в закритій групі Вконтакте.

Цей буде вебінар в живу і велика кількість відео-інструкцій, які ви зможете переглядати в будь-який зручний для вас час.

Доступ до записів в цій закритій групі буде у вас постійним.

Що ж... прийшов час поговорити і про ціну.
Вона смішна в порівнянні з тією користю, яку принесуть вам сторіз.

Якщо ви застосуєте всі інструкції, які отримаєте на інтенсиві, то зможете за короткий термін в рази збільшити кількість передплатників і свій дохід за допомогою сторіз.

І я не хочу більше порівнювати цю ціну ні з походом в кафе, ні з шопінгом, як це модно. Тому що розумію, що вона нереально низька.

Ніяка чашка кави не принесе вам стільки прибутку, як продають сторіз.

Якщо ви хочете навчитися створювати ефективні магнетичні сторіз,
щоб залучити, залучити і продати за 15 секунд,
займайте місце на інтенсиві за посиланням, поки не виросла ціна:


Гарантія.
Гарантіями сьогодні будуть відгуки моїх численних учнів, які все, як один підтвердять, на скільки якісно і детально я роблю будь-яке навчання.

Інших гарантій в цьому інтенсиві немає. Тому що я ручаюся за якість свого навчання. І точно знаю, що цей інтенсив допоможе вам навчитися робити прибуткові сторіз.

І я не хочу грати в гру"сподобається - не сподобається". Я визнаю тільки гру"роблю - не роблю". Якщо ви робите, то результат буде. Якщо ні, то вам не допоможе ні хто і ні що.
https://privatelink.de/?https://vk.com/@trainer_antisales-storiz-vkontakte-prodat-za-15-sekund
 
Угорі