Що нового?

Придбаний Професійна зйомка оголеної натури (Костянтин Ощепков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 769 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 50 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Зйомка ню-один з найскладніших жанрів. Вивчивши його, ви освоїте технології спілкування, правила позування і композиції, портретну і студійну зйомки. Член Союзу фотохудожників Росії Костянтин Ощепков-один з найвідоміших майстрів цього жанру, який вміє і знає всі тонкощі своєї роботи.


Детальна програма курсу:
30 відеоуроків. Загальна тривалість-більше 4 годин

Заняття №1. Портфоліо. У цьому уроці я покажу вам свої фотографії без коментарів. Ці фото були зроблені в різні роки під час роботи над різними художніми проектами.

Заняття №2. Введення та обладнання. Я познайомлю вас з обладнанням фотостудії. У ній є все необхідне для творчої роботи. Імпульсні джерела світла і насадки, фони і ще багато пристосування.

Заняття №3. Стандартні пози модел. іоснови фотографування фотомоделі. Стандартні пози моделі, які йдуть всім. Їх Я вивів, виходячи з мого багатого досвіду. Варіації на теми стандартних поз. Стандартні пози на прикладі фотографій Playboy. Заняття складається з 4 відеоуроків.

Заняття №4. Світлові схеми. Світло-головне у фотографії. Які бувають світлові схеми. Класична світлова схема. Одне джерело світла. Два, три і більше джерел світла. А в кінці я зроблю аналіз постановки світла на прикладі фотографій Playboy. Заняття складається з 6 відеоуроків.

Заняття № 5. Складні пози. Переходимо від простих поз до складних. Закриті пози, в яких можна знімати скромних фотомоделей. Заняття складається з 3 відеоуроків.

Заняття № 6. Аквастудия. Зйомка в аквастудії. Проста чорна ванна, яку я зробив сам. Робота з дзеркалом води. Використання бризок в художніх цілях. Приклади зйомок в аквастудії на прикладі моїх фотографій. Заняття складається з 4 відеоуроків.
Заняття

№7. Зйомка вагітних. Вагітність, це красиво! Зйомка Ню вагітних жінок. Особливості постановки світла. Основні пози для вагітних. Заняття складається з 2 відеоуроків.

Заняття №8. Зйомка з природним світлом. Зйомка при денному світлі. Зйомка взимку. Мій досвід роботи з моделлю при низьких температурах. Особливості освітлення на снігу. Мій улюблений прийом "спалах днем". Зйомка в інтер'єрній студії. Управління природним світлом. Заняття складається з 3 відеоуроків.

Заняття № 9. Усунення недоліків. Не у всіх моделей ідеальне тіло. Як я роблю поліпшення оголеної фігури в Photoshop. Робота з пластикою. Заняття складається з 2 відеоуроків.

Заняття №10. Огляд підсумкових знімків курсу. Подивимося результати зйомок, зроблених в рамках даного курсу.

Заняття №11. Огляд фотографій фотографів, якими я надихаюся. Мої улюблені фотографи ню. Аналіз робіт майстрів фотографії НЮ. Хельмут Ньютон. Ян Саудек. Максим Сауко. Заняття складається з 3 відеоуроків.


Продажник:
https://privatelink.de/?http://nukurs.ru/
 
Угорі