Що нового?

Придбаний Профілактика і лікування захворювань дихальної системи.Захист від вірусних захворювань (Ольга Шишова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1012 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
профілактика і лікування захворювань дихальної системи. Захист від вірусних захворювань
Ольга Шишова


Ми розберемо:
Діагностику бронхолегеневої системи.
Перевірити, наскільки добре дихальна система забезпечує тіло киснем, можна за допомогою давно відомих приладів:
  1. портативний оксометр показує ступінь насичення клітин киснем.
  2. Пікфлоуметр – вимірює обсяг активної легеневої тканини.
  3. кашльові техніки самодіагностики.
  4. Діагностика для маленьких дітей.
Я розповім, як провести перераховані методи самодіагностики і виявити порушення газообміну, застій рідини та інші проблеми. А також почну знайомити Вас з методами позбавлення від цих проблем.

Мікрофлору, яка живе в тканинах легенів і верхніх дихальних шляхах.
У цьому уроці я покажу на прикладах клінічних аналізів крові і генетичних досліджень, як проявляються патогенні стани мікрофлори людини, що знижують імунітет перед простудними і вірусними захворюваннями.
Ви дізнаєтеся, чим небезпечні кандидомікоз слизових оболонок (в т.ч. молочниця у дитини), грибкові захворювання та інші прояви мікробіома. В черговий раз переконайтеся, як сильно взаємопов'язані порушення в шлунково-кишковому тракті і кровообігу з порушеннями бронхолегеневої системи.
Ці знання допомагають мені вже 40 років робити людей здоровими, і я із задоволенням ділюся ними з вами, Моїми учнями!

Активний імунітет.
Не потрібно розповідати, що будь-яка вірусна хвороба або застуда проявляються в разі ослабленого імунітету.
Але що таке-імунітет? Який орган відповідає за його стан і вироблення захисних властивостей організму? Без цих знань вам не вдасться грамотно забезпечити активний імунітет у себе і своїх близьких!
Тому я присвячую цей урок роботі імунної системи: розберемо все від будови лімфовузла (основний іммуннообразующій орган) до роботи імунної клітини. Я розповім, як активувати захисні властивості організму і допомогти своєму тілу протистояти зовнішнім хвороботворним факторам.

Імунітет бронхолегеневої системи.
На цьому уроці ми сконцентруємося на вивченні лімфовузлів, відповідальних за здоров'я бронхолегеневої системи. Я розповім і покажу, як позбутися від застою лімфи (лімфостазу), застою слизу, запалень і навіть мастопатії.
Покажу, як активуються ключичні, носогубні, букальні лімфовузли, запобігаючи потраплянню вірусів і хвороботворних бактерій в організм через верхні дихальні шляхи.
Ви побачите, як важливі для здорового дихання такі деталі, як здоровий шлунок, правильна постава, відсутність надмірної ваги і т. д.

Регуляторні функції бронхолегеневої системи з боку мозку.
Нашим диханням керують рефлекси-наш мозок. А як забезпечити роботу мозку в нормальному стані? Адже будь-яке запалення і порушення слизової, будь то кон'юнктивіт, пародонтоз, ангіни, зубні запалення і вже тим більше – нежить, відразу позначаються на стані мозкового кровотоку, а значить - погіршують регуляторну функцію організму.
На цьому занятті я розповім і покажу, що впливає на мозковий кровотік як дорослих, так і дітей, до яких наслідків може привести його порушення. Заняття дуже важливе, так як готує вас до практичної частини – регуляції мозкового кровотоку для здоров'я бронхолегеневої системи і активності імунітету.

В онлайн-курсі ми розберемо:

Відновлення імунітету верхніх дихальних шляхів за допомогою лімфатичного масажу.
Починаємо практичний блок цього курсу.
Я покажу по кроках, які повинні проходити і ви, як виконати підготовку до масажу (діагностика стану дихальних шляхів) і, власне, техніки і прийоми лімфатичного масажу.
Ви дізнаєтеся:
  1. Як проводиться і трактується Діагностика покашлюванням, про яку ми говоримо на початку курсу.
  2. Як діагностувати стан імунітету бронхолегеневої системи через лімфатичний масаж ключичної зони.
  3. з чого починати і як проводити лімфатичний масаж для здоров'я дихальної системи.
  4. Як запобігти кашель, пневмонію, нежить, риніт і і прискорити лікування цих хвороб.
  5. Чому хворіють спортсмени і як цього уникнути.
Самодопомога носоглотки для профілактики і лікування хронічного запалення.
Закладеність носа, відсутність нюху, хронічний риніт, хронічний фронтит, хронічний гайморит – все це порушення роботи верхніх дихальних шляхів, які тягнуть за собою цілий букет інших хвороб від запалення легенів до порушення репродуктивної функції.
На цьому уроці ви навчитеся:
  1. проводити гігієну верхніх дихальних шляхів,
  2. защелачивать дихальні шляхи для захисту слизової носоглотки,
  3. застосовувати перевірені засоби для очищення слизової носа,
  4. усувати затвердіння слизу (аденоїди, поліпи),
  5. робити лімфатичний самомасаж всіх зон голови декількома способами.
Найдоступніші та ефективні засоби, перевірені століттями, будуть доступні і вам після перегляду цього уроку!

Лімфатичний масаж легенів.
На двох попередніх заняттях ми детально розбираємо лімфатичний масаж шийно-комірцевої зони і зони голови в положенні сидячи. Ще глибше опрацювати лімфостаз легенів ми можемо, якщо пацієнт знаходиться в положенні лежачи.
На цьому занятті ви навчитеся активувати і розвантажувати пахвові, грудні, діафрагмальні, надлопаточние і міжреберні лімфовузли, передню і задню поверхню тіла.
Також ви дізнаєтеся все про чудодійний ефект засобів Віватона для усунення бронхолегеневих патологій, навчитеся правильно наносити і застосовувати їх.

Діафрагмальне дихання для відновлення слизових легенів і верхніх дихальних шляхів.
Діафрагмальне дихання-це найважливіша вправа для здорового довголіття! Завдяки нескладним щоденним дихальним практикам ви можете самостійно:
А) робити непрямий масаж серця і легенів;
Б) поліпшити травлення і кровопостачання шлунково-кишкового тракту;
В) прибрати ефект застійних легенів і наповнити кров киснем.
На цьому занятті я покажу техніки виконання діафрагмального дихання в положеннях лежачи і стоячи. Ви дізнаєтеся, скільки користі приносить це нескладна вправа, а так само як проводити діагностику організму під час діафрагмального дихання.
https://online-shishova.ru/provirus
 
Угорі