Що нового?

Придбаний [profileschool] Історія кіно (Олексій Шадрін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3493 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 62.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
візьми найкраще, що дав кінематограф за 130 років своєї історії
Захоплюючий інтерактивний онлайн-курс, присвячений прикладній історії світового кіно, і націлений на застосування його досягнень і особливостей в сучасній відеографії та особистій творчості.

Ви, звичайно, звикли до того, що у всього на світі своя історія. І у такого масштабного феномена як кінематограф-теж. Колись, "щоб стати, нарешті, культурними" ми вивчали історію мистецтва. Але чомусь вона сором'язливо мовчала про кіно — чи то з зарозумілості, чи то з заздрості, чи то тому що не розуміла до якої категорії мистецтв відносити ці миготливі картинки. Тим часом, за плечима світової історії вже 130 років бурхливого розвитку "нового" жанру – не просто розважає сонну публіку, а формує світосприйняття, світогляд і ставлення до інших видів мистецтва. Розуміти мову кіно-це розуміти мову сучасності і говорити нею. Зрозуміти мову кіно-це значить вникнути в його коротку, але неймовірно яскраву історію.

На новому авторському онлайн-курсі арт-аналітика Олексія Шадріна, ви поринете в ретроспективу кіно: разом з ним з'явитеся на світ, жахнетеся прущему з екрану паровозу, насолодитеся пластикою образів німого кіно, застигнете в жаху від витівок Хічкока, "запряжете розум" з героями нової хвилі, поморщитеся від італійської прямолінійності, поміркуєте про мораль під повчальний тон англійців, накачаєте собі в жили голлівудського адреналіну і старанно віднімаєте між рядків таємні смисли езопових строф радянських Кіновідкровень. Курс рекомендується кінолюбителям і професіоналам, а також всім, чия діяльність так чи інакше пов'язана з відеографією, блогінгом, драматургією і фотографією.

викладач: Олексій Шадрін
Олексій Шадрін-арт-аналітик, "професійний глядач", як він сам себе називає, людина, завжди спраглий нових знань про мистецтво і об'їздив майже всі галереї цивілізованого світу.
За його плечима величезний глядацький досвід, спостереження і кілометри рядків мистецтвознавчої літератури, освоєної в пошуках образних смислів і прихованої логіки мистецтва. Свій глядацький багаж і знання Олексій систематизує, узагальнює і реалізує у викладацькій діяльності.

чому ви навчитеся?
 • зрозумієте, що в історії кіно, також як і в історії народів, немає вихідної мети.
 • побачите, що історію кіно, також як і всесвітню історію, роблять особистості.
 • досліджуєте взаємозв'язки жанрів в історичній рестроспективі і навчитеся прогнозувати глядацький попит.
 • відстежте метаморфози ігрового кіно за 130 років його історії.
 • примиріться з думкою неминучого краху кінематографа і його трансформації в нові види media entertainment.
 • Намітіть особистий маршрут в медіапросторі.
 • Навчіться дивитися старе кіно і сприймати нове.
що Ви отримаєте?
 • можливість відвідувати живі онлайн заняття з викладачем.
 • Записи всіх занять для повторення протягом всього онлайн курсу плюс 2 тижні після його закінчення. Перегляд записів в режимі онлайн. Після закінчення андартного терміну доступу ви зможете продовжити доступ до записів занять ще на 2 тижні і робити це неодноразово.
 • конспекти всіх занять безстроково.
 • робочі файли курсу.
 • домашні завдання з теорії та практики, які допоможуть закріпити новий матеріал.
для КОГО це?
Інтерактивний онлайн-курс для всіх, хто цікавиться кінематографом і хоче використовувати його досягнення в особистій образотворчій практиці. Особливо запрошуються представники "візуальних" професій: фотографи, відео-оператори, режисери, дизайнери, учні, яким в роботі і житті допоможуть тверді знання з історії кіно.

https://www.profileschool.ru/category/art/course_history_cinema
 
Угорі