Що нового?

Набір учасників Програма на достаток (Марія Тимошенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
колись давно Вас запрограмували жити за тими переконаннями, за якими ви живете. Вам пояснили що ви з себе уявляєте, розповіли які труднощі, тяготи і позбавлення бувають зазвичай в житті більшості і ви повірили цьому. Вас навчили стратегіям реагування, які вам доставляють купу клопоту і вже давно застаріли! Прийшов час позбутися нав'язаних і непрацюючих переконань! Перепрограмуйте своє життя на достаток у всіх її сферах!

Ми живемо не своїм життям.
Колись в дитинстві ми сформували свої глибинні переконання і уявлення про світ на основі того, що чули, бачили і відчували. У підсумку наші переконання стали формувати нашу реальність. Але мало хто з нас може похвалитися безхмарним дитинством, повною гармонією в сім'ї і відсутністю критики на свою адресу. І ось нам 20-30-40 років, а ми орієнтуємося на несвідомі переконання, сформовані нами в 3-5 річному віці.

90% людей ніколи вже не зможуть змінити свої обмежуючі переконання і в незмінному вигляді передадуть їх далі своїм дітям! Але тільки не ви!
Знайоме?

"Щоб щось мати треба багато працювати"

"Гроші даються занадто великою ціною"

"Через важку роботу люди хворіють"

"Бути мамою-важко і немає часу на себе"

"Я ніколи не зможу цього досягти"

"Мені ніколи не щастить"

"Я негідна цього..."
Можна продовжувати нескінченно...

Переконання можна навіть не озвучувати вголос, але вони все одно впливають на ваше життя!

В ході цього майстер-класу ви:

1 Дізнайтеся докладно про нейропластичність мозку-здатність мозку створювати нові нейронні шляхи, які говорять вам, що робити.

2 дізнаєтеся 10 головних правил роботи свідомості і зрозумієте як з їх допомогою можна змінити спосіб мислення.

3 Навчіться основам техніки візуалізації, якою користуються успішні люди, що живуть в достатку.

4 зрозумієте як, коли і де були сформовані ваші головні деструктивні переконання, які заважають вам рухатися вперед до прогресу у важливих сферах життя (сім'я, кар'єра, материнство, Фінанси, здоров'я) і пропрацюєте їх.

5 відкриєте для себе вторинні вигоди обмежуючих переконань і зрозумієте, як вони забезпечують вам помилковий комфорт і безпеку і навчитеся позбавлятися від непотрібних обмежень.

6 перегляньте переконання, що тримають вас від більш здорового життя.

7 Пройдете повноцінний сеанс перетворювальної гіпнотерапії для активації нейропластичності мозку і перепрограмування шаблонів мислення на достаток у сфері фінансів, здоров'я і любові.

https://privatelink.de/?https://www.mariya-timoshenko.ru/izobilie
 
Угорі