Що нового?

Набір учасників Програма " Твід: все включено "(Katerina Kovalevska)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1247 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У наш час різновидів твіду настільки багато, що політ фантазії тут може бути безмежним. Ця серія майстер-класів присвячена роботі з твідом. Фактура і забарвлення тканини сама диктує способи своєї обробки і обробки. Особливу увагу заслуговує твід-рогожка типу шанель. Мене вабить ця тканина за свою багатоликість, тут є де розвернутися.


  • У планах показати кілька виробів, точну кількість не скажу. Але, думаю більше 3-х, це точно. В роботі Твід У мене буває частенько, тільки зняти на відео я можу не всі вироби повністю, так що якісь з них будуть показані тільки цікавими вузлами.
  • Почну з ручних технології-бесклеевой і безшовної. Далеко не всі можуть оцінити такий об'ємний ручна праця, але задоволення він приносить однозначно. Результат виходить шикарний. Мінімум два вироби будуть тут представлені з такою обробкою.
  • потім будуть вироби, виконані більш приземленим способом, зі звичними клейовими матеріалами. Таким яким я шию зазвичай.
  • Все, що я тут покажу, це виключно мої напрацювання, мої навички. Всі майстер-класи будуть продаватися як окремо, так і групою.

https://kkovalevska.ru/school
 
Угорі