Що нового?

Набір учасників Просто про складні речі. Про віру, розум, щастя і трохи про політику (Софіко Шеварднадзе)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 8
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Розмова 10 листопада обіцяє бути цікавою і непростою, адже цього разу співрозмовником Софіко Шеварднадзе стане протоієрей, священик Дмитро Рощин - настоятель храму святителя Миколая Мирлікійського на трьох Горах (або в новому Ваганькові).
У виборі тим і співрозмовників в своєму циклі зустрічей "Просто про складні речі" Софіко Шеварднадзе застосують свій широкий досвід інтерв'юера і залучає слухачів в дослідження самих різних сфер людського життя: на цей раз поговоримо про розум, віру, душу і навіть про політику зі священиком Дмитром Рощиним.

Протоієрей Дмитро Рощин в 1995 році закінчив ВДІК курс Сергія Соловйова, але відмовився від професії актора і режисера, Вибравши для себе шлях священика. Служив настоятелем у московському храмі в ім'я священномученика Антипи на Колимажному дворі, в будівництві якого його мати, актриса Катерина Васильєва взяла активну участь. Нині отець Дмитро Рощин-настоятель храму святителя Миколая Мирлікійського на трьох Горах (або в новому Ваганькові).
У 2013 р.возведений у сан протоієрея.
З лютого 2016 р.керівник управління по роботі з громадськими організаціями Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ.
Одружений, батько 8-их дітей.

"Бути священиком-це служіння, якого я, звичайно, нікому не пораджу, так чесно, поклавши руку на серце. Хоча, той, хто бажає цього - він, як каже апостол Павло - доброї справи бажає, але навіть я зітхаю. Не професія, служіння. Якщо від християнина Бог вимагає повної участі-і серця, і духу, і душі, і розуму, і тіла в спілкуванні з собою. То від священика Бог вимагає якогось, дійсно," події в собі", тому що, коли священик служить Літургію або вимовляє проповідь, то він завжди, звичайно, звертається до Бога і каже:"Господи, дай мені бути твоїми устами". Тобто, дай мені зробити так, щоб це прозвучало не від мене, а від тебе. І в цьому сенсі, звичайно, висота його людського стану, особливо в ті моменти, коли він здійснює священнодійства, вона, звичайно, повинна бути вкрай висока.
А це вимагає певної людської могутності, певного людського рівня, крім благодаті дару священства", - говорить протоієрей Дмитро Рощин.
Про це і поговоримо, готуйте свої питання.

https://privatelink.de/?https://www.pryamaya.ru/public_talk_prosto_o_slozhnyh_veschah_pro_veru_razum_schaste_i_nemnogo_pro_politiku
 
Угорі