Що нового?

Придбаний Просунутий курс Джйотиш (Дмитро Солнцев)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 83.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Якщо ви вже володієте базовими концепціями джйотиш, такими як функціональний статус, сила і слабкість планет з різних джерел, йоги, даші і т. д., то прийшов час приступити до вивчення більш тонких концепцій індійської астрології, таких як накшатра (місячні сузір'я), чара-караки (змінні сигнификаторы, показники), особливі прийоми розгляду даша-періодів (такі як даша-лагно і даша-правеша)... Як визначати сферу освіти і професії людини? Про все це піде мова в даному курсі.
Для кого призначений цей курс?
Другий ступінь вивчення Джйотиш буде цікава тим, у кого є базові знання астрології, але хто хоче рухатися далі. Цей щабель для тих, хто прагне дізнатися нове і впорядкувати вже відоме...

Що дає вам вивчення просунутого курсу Джйотиш?
  • Ви вивчите накшатри-місячні сузір'я, і отримаєте всю основну інформацію для їх інтерпретації, таку, як їх взаємозв'язок з деватами (божествами-покровителями), елементами, звуками і т. п.;
  • Освоїте "місячний Зодіак" і основні прийоми його використання;
  • Зрозумієте принципи та алгоритм аналізу будинків;
  • Отримайте вміння "розгортати карту";
  • Зможете користуватися потужним арсеналом дробових карт;
  • Ви побачите як робити деякі "швидкі передбачення";
  • Визначати різні сфери діяльності людини і успіхи в них;
  • Опануєте просунутими прийомами і техніками при роботі з Даша-системами;
  • А також вас чекає застосування і закріплення отриманих знань на практиці;
І багато іншого!

Повна програма просунутого курсу Джйотиш (ведичної астрології),

II ступінь, 10 уроків

Заняття 1. Коло накшатр, - місячних сузір'їв. Познайомимося з кожною групою зірок і їх характерами, особливостями. Зв'язок накшатр з деватами, елементами, звуками і т.п. угруповання накшатр за їх характером. Порівняння сонячного Зодіаку і місячного.
Заняття 2. Використання" місячного зодіаку " накшатр для читання карти і складання прогнозів.
Заняття 3. Чара-караки, унікальні для кожного гороскопу сигнификаторы і їх використання в системі Парашари. Прийоми синтезу інформації.
Заняття 4. Вивчення гороскопу за допомогою"розворотів карти". "Сценарії", які визначаються аріштха-йогами, раджа-йогами і т. д.
Заняття 5. Більш детально вивчимо ретроградність і ефекти спалених планет на практичних прикладах.
Заняття 6. "Швидкі передбачення" - Золотий актив в арсеналі кожного астролога. Як з ходу зацікавити клієнта.
Заняття 7. Як визначити сферу освіти і успіхи в ньому.
Заняття 8. Як визначити сферу зайнятості, роботу і кар'єру.
Заняття 9. Особливі і просунуті прийоми і техніки при роботі з даша-системами: даша-лагна, даша-правеша і т. п.
Заняття 10. Заглибимося в головну дробову карту першого кола: Навамшу D9. Значення будинків і принципи аналізу.
Звичайно, ви можете нічого не зробити і тоді... - нічого суттєвого не станеться.
Також ви можете піти моїм шляхом і вивчити Джйотиш з рук носіїв традиції, таких як К. Н. Рав, М. Боні, Д. Бисария, доктор Н.Х. Сахасрабуддхе, доктор Б. В. Раман і багатьох інших, на що може знадобитися кілька років... Це безцінні знання, особливо, коли для них є база, хоча б у вигляді знань в області західної класичної астрології. Я буду тільки вітати це!
Але, ви можете вже зараз отримати покроковий і адаптований для західного мислення курс індійської астрології, в який я вклав весь свій досвід і знання. Вирішуйте!

http://lagna.ru/obuchenie/1.htm
 
Угорі