Що нового?

Придбаний Просвітлення (Олександр Меньшиков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 0 з 51
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Суть процесу просвітлення: довіритися невідомому наперекір виживанню.
Я буду радий бути в цьому процесі поруч з вами.
Про що ми будемо говорити?
Мій Бог протягом усього мого життя навчив мене трьом основним речам. Ці три компоненти, по суті, обов'язкові складові просвітленої життя. А якщо простіше-життя в радості. Ось вони:
Центрированность, Сердечність, Життєвість.
Освоїти їх-значить отримати доступ до повного управління своїм життям. Більше не залежати від минулого, від інших людей, від карми і драми. Значить зробити своє щастя невразливим, любити, не боячись поранитися, завжди, в будь-якій ситуації відчувати себе під крилом у духу.
Разом з вами ми затишно обживемося в своєму центрі, відчинимо двері свого серця на весь світ і освоїмо тонке мистецтво жити. А також, протягом усього процесу навчання дізнаємося безліч інформації, яка заспокоїть розум і привнесе ясність в хвилюючі Вас ситуації.
Мій намір-щоб ви перестали шукати відповіді і опору зовні. У майстрах, навчаннях або ритуалах. Замість цього ми познайомимося з джерелом істини та простором підтримки та безпеки всередині себе.
Звичайно ж, у вас будуть виникати питання. Ви не будете знати всього. Ви станете навіть більш допитливими, відкритими новому. Але виснажливий пошук закінчиться. Ви почнете знаходити. Черпати зі свого джерела. Який у вас ніхто ніколи не відніме.
Кажуть навіть, що це схоже на повернення додому.
Перевіримо?
Олександр Меньшиков
Автор курсу
- російський психолог, астролог, дослідник і містик. Автор навчальних програм з розвитку усвідомленості і метафізичних наук. Консультант. Творець проекту"революція свідомості".
Закінчив Факультет журналістики СПбДУ, професійно навчався методам практичної психології. Має широкий досвід особистого та бізнес-консультування. Присвячений в ряд духовних навчань і практик.
Ви отримаєте підсумкову версію відеокурсу в записі
https://privatelink.de/?https://taynizhizni.ru/prosvetlenie
 
Угорі