Що нового?

Придбаний Психологічне Таро (Олена Солоділова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 97
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
цей семінар поєднує традиційний езотеричний підхід до Таро, як до провісника інструменту, з сучасними поглядами на Таро, як на психологічну практику.
На семінарі ми розглядаємо:
  • структуру Таро як систему,
  • зміст Старших і молодших Арканов в психологічному (юнгіанському) підході,
  • значення карт в питаннях особистісного розвитку, взаємин, любові, бізнесу, грошей, здоров'я,
  • принципи предсказательной практики і спонтанного розкладу.
Семінар буде цікавий:
  • новачкам, які хочуть визначитися, чи варто їм займатися Таро глибоко і всерйоз;
  • практикам Таро, яким потрібен системний підхід і бачення структури Таро в цілому;
  • практикам Таро, яким цікавий погляд на передбачення з точки зору психології.
Відео записи зроблені в травні і вересні 2018 р., Загальний обсяг більше 12 годин.
Попередні відеозаписи цього матеріалу відносяться аж до 2012 року. Звичайно, інформація про Таро не може застаріти. Старіють люди. І я змінююся, щось даю і бачу по-іншому. За ці роки мною написані і видані чотири книги, трансформаційна гра, я провела кілька нових проектів, багато чому навчилася, до мене прийшли свіжі ідеї і відкриття. І це все відбивається на змісті семінару, він теж живе своїм життям разом зі мною.
Психологічне Таро: що це? - Іноді, повідомляючи колегам-психологам про свою роботу з картами Таро, я зустрічаюся з подивом: "адже це ворожіння?"Так, більшість людей використовує карти для предсказательной практики; мало хто беруться вивчати філософську систему, закладену в них; і одиниці, досліджуючи Таро, відправляються в подорож до глибин власної душі. Проте, такий спосіб застосування карт я вважаю найпродуктивнішим і осмисленим.
Професійні психологи використовують древній інструмент-карти Таро вже більше 30 років, поєднуючи традиційний езотеричний підхід до Таро, як до провісника інструменту, і сучасні погляди на Таро, як на психологічну практику.
Школа психологічного Таро була створена в 2000 році. Ми вивчаємо традиційні Значення Арканов в юнгіанському підході. Мої авторські практичні моделі роботи, які знаходять все більше застосування серед колег, поєднують практику Таро з методами гештальт-терапії, системних розстановок, НЛП, процесуально-орієнтованої терапії, казкотерапії, а так само інтегрують всі ці техніки.
Дана відеозапис-то, з чого варто почати своє навчання Таро!
Ведуча курсу: Олена Солоділова ( Преображенська) - психолог, розстановник, процесуальний психотерапевт, практик Таро з 1993р., засновник Школи психологічного Таро в 2000р., викладач Інституту практичної психології ІМАТОН. Автор книг "карти Таро в роботі психолога", "Предсказательная практика Таро", "архетипи Таро. Психологічний практикум"," читання поля і Таро", автор трансформаційної гри"Таро-квест". Організатор професійних конференцій, в тому числі і щорічного міжрегіонального фестивалю практиків Таро. Член Гільдії психологів, психотерапевтів і тренерів, почесний член Таро-клубу, таролог-експерт.
До запису додається книга Олени Солодилової" карти Таро в роботі психолога " в електронному вигляді.
https://privatelink.de/?https://vk.com/event172002216
 
Угорі