Що нового?

Придбаний Психологія онлайн-підприємництва. Тариф участь + відеозапис (Азамат Ушанов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Суть:
  1. багато консультуючи клієнтів на один на один, я усвідомив, що 80% їх перешкод криються не в тому, що нібито вони не знають, що робити, а саме в їх внутрішньої психології.
  2. і проблеми полягають аж ніяк не в цілях, мотивації, позитивному мисленні і т.п. це набагато більш тонкі речі, які дуже легко прогледіти.
  3. я виділив 7 основних ментальних глюків, виправивши які, кожен новачок може радикально сильно підвищити свій "коефіцієнт корисних дій" в онлайн.
над якими проблемами ми будемо працювати:
  1. надлишок планування і зайвий пошук "зовнішніх опор". (розповім як розблокувати ваші дії)
  2. Синдром перескакування або феномен "бізнес-заїкання". (лайфхак тайм-менеджменту за 2 хвилини)
  3. "про це ж вже і так є купа всього в мережі!"(видалення невпевненості у вашому потенційному продукті)
  4. коротке плече і" бізнес-інфантилізм " при запуску нового проекту. (це швидко призводить до демотивації)
  5. неправильна послідовність кроків. (що за чим потрібно робити насправді, щоб не застрягти)
  6. чому фокус на результатах призводить до їх відсутності. (і на чому концентруватися замість цього)
  7. чому фінансова мотивація не повинна містити в собі цифри для того, щоб вона спрацювала, плюс багато іншого.
Результат від застосування цієї інформації:
  • особисто я регулярно створюю недорогі Експрес-продукти, які крім швидкого заробітку дають мені можливість легко залучати людей в дорогу індивідуальну роботу. Якщо вам цікаві подібні результати, то я рекомендую вам взяти участь в інтенсиві. Розберемо всю схему від А до Я.
  • різка розблокування ваших дій і позбавлення від зайвого перфекціонізму.
  • справи почнуть нарешті "робитися" і приносити "відчутний кінцевий продукт".
  • пропаде невпевненість в собі або ж в своїх ідеях/проектах, піде порівняння з іншими.
  • на зміну періодичним робочим спалахів прийде спокійна планомірна (і результативна) робота.
  • Каша в голові випарується, прийде чітке усвідомлення послідовності правильних кроків.
  • Більше не буде потрібно ніяке "зовнішнє схвалення" для старту будь-яких справ. (ні в онлайн ні в оффлайн)
  • в результаті зміни внутрішніх парадигм, підвищаться і матеріальні результати від ваших дій!
ведучий експрес-інтенсиву: Азамат Ушанов
  • Азамат Ушанов-фахівець з маркетингу освітніх програм (онлайн-курсів, семінарів, лекцій) в Інтернеті.
  • професійний досвід у сфері-більше 15 років. Розпочав діяльність у 2004 році.
  • Автор і ведучий популярних тренінгів по e-mail маркетингу" Золотий актив", на якому, в якості гостей-експертів, з Азаматом спільно виступали такі відомі фахівці як Петро Осипов, Микола Мрочковський і багато інших.
  • спів-автор двох книг видавництва Пітер "Інфобізнес за 1 день" і "Інфобізнес: подвоєння продажів".
  • спікер міжнародних конференцій.
  • З 2004 року навчання Азамата Ушанова (онлайн і оффлайн) пройшли понад 18 000 чоловік.
  • серед його клієнтів - безліч відомих імен в нинішньому освітньому онлайн-середовищі.
участь + відеозапис
https://privatelink.de/?https://lp.ushanov.school/mindset
 
Угорі