Що нового?

Набір учасників [[Purple school] JavaScript з нуля - основи мови і практика для початківців (Антон Ларічев)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 475 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
JavaScript з нуля - основи мови та практика для початківців
Базовий курс сучасного JavaScript у 2023 році для початківців. З нуля до проекту на реальних прикладах і вправах

ви навчитеся:
  • писати повноцінні web додатки на JavaScript
  • розбиратися в основах JavaScript
  • працювати з функціями, масивами, рядками та об'єктами
  • писати цикли, сортування, фільтри
  • розуміти процес роботи JavaScript
  • розуміти роботу stack викликів
  • працювати з контекстом і ключовим словом this
  • писати замикання і розуміти як вони влаштовані
  • працювати з Document Object Model
  • обробляти дані форм
  • зберігати дані в Local Storage

Опис:

Все більше компаній звертає свою увагу на мікросервісну архітектуру, так як вона вирішує безліч проблем монолітних додатків: непросте горизонтальне масштабування, стек, що застаріває, висока зв'язаність і заплутаність коду, а так само повільні процеси складання, тестування і викладки. За рахунок атомарності, мікросервісна Архітектура покликана вирішити всі ці проблеми, а так само підвищити відмовостійкість і спростити підтримку. Але для всього є і зворотна сторона. Архітектура мікросервісу вимагає зовсім іншого підходу в проектуванні та реалізації. У курси ми якраз подивимося на все особливість побудови мікросервісної архітектури. Ми розберемо моделі взаємодії, декомпозиції, реалізації команд і запитів, моделі доменних подій і безліч підводних каменів, які ви зустрінете при впровадженні мікросервісів. Курс був складений з мого реального досвіду впровадження мікросервісів у різних компаніях та труднощів, з якими мені довелося зіткнутися. Незважаючи на те, що в курсі ми будемо писати код на TypeScript під Node.js, на фреймворку NestJS, він буде корисний і тим, хто пише на інших мовах так як містить багато корисного теоретичного матеріалу. Лекції чітко розділені на теоретичну частину і live-code, де ми разом будемо писати код, створюючи реальні backend для моєї школи PurpleSchool. Завдяки цьому поділу незалежно від мови ви зможете отримати корисні знання. В кінці кожного модуля вас чекає тест, який дозволить зміцнити ваші знання. В результаті курсу Ви отримаєте знання та навички для ефективного впровадження мікросервісного підходу у вашому проекті чи компанії. Весь написаний в курсі код в реальності використовується на production і всі підходи справедливі для систем будь-якої складності. На практиці я реалізовував архітектуру системи, яка складалася з більш ніж 70 мікросервісів.

вимоги:
Мінімальні вимоги для проходження курсу: базове знання HTML і CSS буде плюсом, але не обов'язково.

https://privatelink.de/?https://purpleschool.ru/course/javascript-basics
 
Угорі