Що нового?

Придбаний Python Практикум. З нуля до автоматизатора [Потік 2]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 70000 ГРН
Учасників: 0 з 100
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 728 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Python ['Практикум'] = 'С нуля до автоматизатора' [Поток 2]

Другий Python bootcamp на Складчику з код-челенджами, та гарантованим результатом, пройшовши який, ти почнеш впевнено програмувати на Python та зможеш автоматизувати рутинні завдання у браузері та вийти на перший заробіток*.

Тривалість програми = 3 місяці += бонусний 1 місяць

[0] Ти втратиш гроші та час!

І будеш докоряти собі за те, що в черговий раз повівся на рекламний текст, коли навколо стільки інших, дешевших матеріалів Python.

Так. Так і буде, якщо ти купиш цей курс, і покладеш у свою папку Python, яка й так уже важить понад 100 гігабайт та забудеш про нього. Можливо, тобі навіть доведеться щось видалити зі своєї Mail Хмари, щоб помістити туди цей курс...

[1] Ти втопишся в океані інформації.

Це трапляється з усіма складчиками, які скуповують все що бачать по темі, що їх цікавить, і шукають той самий курс.

Саме той курс, який змінить усе. Але його все нема і немає. Минають роки, і тобі вже треба переходити на дорожчий тариф Хмари, і міняти харди на своєму комп'ютері, щоб зберігати всі ці скарби, адже вони можуть знадобитися будь-якої миті!

[2] Ти купиш 10 курсів з Python за ціну цього курсу.

Ось зараз. Закриєш цю сторінку, і скупиш найсвіжішу актуалочку Python. Це дешевше. Це надійніше... Багато-багато годин відео з програмування. Що може бути кращим?

Це перевірена тактика, купити 10 курсів, і ймовірно один з них виявиться тим самим "Гралем", який змінить твоє життя. Але якщо я тобі скажу, що ти вже знаходишся в правильному місці?

[3] Ти зможеш кодити свої проекти на Python, вже за місяць, якщо залишишся.

Навіть якщо ти повний 0 у програмуванні, гуманітарій до мозку кісток і до цього ти не написав жодної програми у житті.

Так-так, усі ви, інфоцигани так кажете. Обіцяєте, що я стану манімейкером, кулхацкером, крутим та багатим Python розробником... Вивчу Python за годину зможу отримувати 2-3 свої місячні зарплати, сидячи біля комп'ютера в домашніх капцях, попросивши потримати моє пиво...

А ось і скрини доходів із біржі, де падає по 50 000 рублів на день!

Такого, звичайно ж, не буде... Але в тебе буде поруч людина, яка йде цим шляхом попереду на кілька років, і якій можна ставити будь-які питання.

Людина, яка і сама нещодавно закінчила річні курси, і чудово розуміє, наскільки це може бути важко... а зараз викладає Python backend dev, і знає майже напевно, всі питання, які можуть у тебе виникнути :)

Ти зможеш освоїти на практиці базу і впевнено почати писати перші скрипти для себе і на замовлення.

Я вважаю, що за такий короткий термін це чудовий результат.

Наприклад, так.

Перш ніж ти скажеш, що цього мало, переглянь кількість відгуків в авторських темах про Python.

Після цього прибери хвалебні відгуки, де йдеться про якісь чудові відео (текст) записали автори, і яка класна підтримка в темі і подивися, скільки людей написали "У мене вдалося вийти на стабільний щомісячний дохід на Python, сидячи в домашніх капцях, поки дружина тримає моє пиво"...

І ти дуже здивуєшся... Але їх можна буде перерахувати на пальцях... Однієї руки...

Справа не в тому, що автори погані, чи мало підтримки, чи учасники неправильні. Справа в тому, що програмування це не спринт, це марафон.

Неможливо набрати форму до літа на двотижневих курсах з жироспалювання, якщо вже кінець травня.

Так і неможливо взяти, і зробити програміста, за 1-2 місяці, з людини, яка до цього "Бесик" у школі навчала. Щоб він став кул хацкером, який і парсери писатиме, і ботів, і бази даних і беекенд на джангу підніме.

А потім ще піде на біржу фрілансу, і там усіх розірве. ;)

[4] Ти вбереш у себе Python немов губка, і зможеш легко писати скрипти, парсери, та автоматизувати браузер через місяць.

Як таке можливе? Практика. Я даватиму тобі теорію, код-челенджі, а також величезну кількість додаткових матеріалів, які зможуть зайняти весь вільний час, який ти тільки зможеш виділити на навчання.

[5] Ти навчишся практично застосовувати Python. Я не дам закопатися в теорії та абстракціях.

Спочатку я навчу тебе писати і читати по складах, ми освоїмо базу Python, а потім ми перейдемо до складніших, цікавіших і найважливіше, практичних речей!

Для цього я вирішив вибрати Seleinum webdriver - інструмент для автоматизації браузера. І твій Пайтон код зможе вдихнути життя цього Голема, змусивши його працювати тебе.

Що я маю на увазі? Ось пара кейсів.

[6] Ти зможеш автоматизувати будь-які дії, які тільки можна зробити у браузері та змусити працювати армію ботів на себе!

Просто кілька прикладів з життя, які допоможуть тобі трохи краще зрозуміти, що з цим можна зробити...

- Ти приїхав до Казахстану і хочеш отримати ВНЖ, але посольство Росії закрите через спробу майдану. Коли відкриється - невідомо. На сайті висить оголошення - заглушка. Що робитиме будь-яка людина? Заходити на сайт щодня та дивитися розділ новин... Що ти зможеш зробити? Напишеш скрипт, який завантажуватиметься у фоні з твоєю ОС, пінгуватиме сайт посольства раз на Х годин на предмет новин. А при їх появі дасть повідомлення!

- Ти чекаєш, коли у продажу на [авіто, ебеї, DNS, OLX, будь-якийсайт] з'явиться рідкісна [відеокарта, сумочка, собачка, машина, модельтелефону, будь-який_товар] - ти зможеш написати скрипт, який це перевірятиме за тебе.

- Тобі треба автоматизувати рутинний процес у браузері. Наприклад, пробігтися 30 сторінками листування на Складчику, і зібрати повідомлення про виконання умов отримання бонусів від десятків користувачів. Потрібно 1) перевірити, чи правда вони виконані 2) Якщо так, внести людину до списку 3) Вивести цей список (або навіть готовий хайд) у консоль. Легко! Ти витрачаєш на цей скрипт 20 хвилин, і потім, за тебе працює скрипт, щоразу, коли тобі потрібно скласти список одержувачів бонусів.

- Ти ведеш заняття, і тобі треба після кожної пари відзначати присутність студентів у кривавому інтерфейсі онлайн-школи? Без проблем. Вивантажуєш CSV із Teams, згодовуєш його скрипту, той заходить і робить всю роботу за тебе:)

- Можливо, ти хочеш написати скрипт, який заходитиме в інсту та лайкатиме нові пости твоєї дівчини за тебе... А чому ні?))

[7] Ти зможеш писати скрипти, які будуть працювати як швейцарський годинник і економити тижні твого життя!

Все, що можна робити в браузері, можна автоматизувати. Питання, чи стоїть автоматизація витраченого часу.

Наприклад, 8 місяців тому я автоматизував один рутинний для мене процес, який займав від 10 до 30 хвилин щодня останні 5 років мого життя. Цей процес безпосередньо пов'язаний із заробітком, і його виконання щодня вганяло мене в депресію.

У мене пішло на це 3 вечори. Я витратив близько 9 години. За ці 240 днів я вже зберіг дні свого життя...

За кожний рік роботи - це 5 діб життя.

Цей скрипт працюватиме щонайменше ще 2-3 роки і приноситиме мені гроші. І ти навіть не уявляєш, який кайф я випробував, від того, що зміг це зробити.

Пройшовши цей курс та завершивши всі код-челенджі, ти зможеш писати такі скрипти.

І якщо в тебе є будь-який процес, що повторюється в браузері, будь то лайки в інсті, перевірка новин у посольстві, перегляд списку фільмів на убогому сайті місцевого кінотеатру, постинг однотипних постів, все що завгодно, що повторюється, і може бути описано алгоритмом - ти зможеш це автоматизувати.

[8] Ти отримаєш найсвіжіші знання з Python, а також доступ до мозку викладача ;)

Можливо це тебе здивує, але в багатьох свіжих курсах Python немає актуальної інформації. Ті речі, які з'явилися в мові 1-2 роки тому, автори вперто ігнорують і викладають Python 3.8

А в методичках до Selenium все ще описують ручне завантаження веб-драйвера... 😕

Я дам тобі найсвіжіші та найактуальніші знання. Ти отримуватимеш їх у вигляді відео, тексту за моїм авторством, а також у вигляді додаткових матеріалів у вигляді посилань на корисні джерела.

Python['Практикум']['БОНУСИ']
[0] Повний розбір "Таблоїду

"Таблоїд" - мій авторський курс - скрипт на базі Python та Selenium, який може зібрати всі твої складчини в одну excel таблицю.

І я запишу детальний і повний розбір своєї авторської теми "Таблоїд" (робоча бета), після якого ти зможеш самостійно зібрати подібний скрипт і модифікувати його під свої потреби.

[1] VPN за 5 хвилин

Колись я жив у Криму. І необхідність у VPN там назріла ще 2015 року. З того часу я стабільно купую недорогий сервер (близько 100-200 грн. на місяць) для VPN. Пізніше виявилося, що на цьому сервері можна запускати дуже багато цікавого :)

У відео я розповім як знайти сервер і підняти на ньому власний VPN, який може стати в нагоді тобі для повного освоєння курсу + в майбутньому ти зможеш розгортати на ньому свої скрипти :)

[2] + 1 місяць підтримки

Не з чуток знаю, наскільки важко може даватися навчання. Навіть якщо це "найпростіша мова програмування". Я проходив тривале навчання 10+ місяців, де треба було щотижня вкладатися у дедлайни.

Програма буде розрахована на 3 місяці навчання, але давай закладемо четвертий місяць, на будь-які форсмажори та/або можливість заглибиться у тему максимально.

[3] + 1 місяць підтримки

Всі додаткові відео, в яких ми розуміємо різні приклади автоматизації Python + Selenium.

Python['Практикум']['ВІДПОВІДІ']


[0] Умови отримання бонусів

Будь ласка, дотримуйтесь необхідних "кодових фраз". :)

Для Складачів та ЧК
  • 3 рекламні пости
  • Написати ("Реклама розміщена") Дати посилання рекламні пости
Для Організаторів та вище
  • Підпис
  • Написати ("У підписі")
[1] У якому вигляді будуть матеріали

Будуть відеоуроки, текстові нотатки, код-челенджі та багато посилань на різні джерела.

[2] Код-челенджі

Будуть код-челенджі. Усього 10 завдань. По 2 щотижня + 1 випускне. Термін виконання всіх завдань - 30 днів.

Ці завдання написані особисто мною і містять по кілька завдань, які допоможуть тобі закріпити на практиці вивчений матеріал.

Виконавши їх, ти закріпиш на практиці пройдені теми, а якщо забуксуєш, ти зможеш надіслати код і отримати детальний зворотний зв'язок за своїм кодом, з рекомендаціями щодо покращення!

Після здачі домашнього завдання відкривається нова частина матеріалу, і так щотижня.

Бонус по "Таблоїду" відкривається після складання випускного завдання.

[3] Терміни проходження курсу

90 календарних днів із моменту старту (отримання перших уроків). По кожному учаснику буде окрема статистика, якщо учасник вступив на етапі Активно - 90 днів відраховується з моменту отримання матеріалів.

Перший потік було розраховано на місяць. Чому збільшив термін утричі?

Тому що ми не є ідальними. У всіх свої проблеми всі рухаються з різним темпом.
Перший потік ніхто так не закінчив. Все йде дуже мляво.

Я не хочу, щоб ти переживав(а), що часу мало. Його вистачить.
Тепер точно вистачить.

І моя мета, це не заробити грошей (див. ціну курсу та ціну у конкурентів)
А допомогти пірнути тобі в цю кролячу нору під назвою Python

[4] Слива не боїшся?

Ні:)

Весь інтернет завалений курсами Python. Вся сіль у підтримці. У тому, що ти можеш поставити запитання, та отримати на них відповіді. Надіслати приклади свого коду, і отримати коментарі та роз'яснення - що допоможе тобі, і особисто тобі рухатися далі.

І тому моє завдання не записати цей курс, а довести до результату.

[5] Що буде далі?

У планах є наступні курси з Python - де розбиратимемо інші теми і заглибляться в синтаксис (Функціональне програмування, ОВП) і пилятимемо різні круті штуки. Але спочатку подивимося, як пройде ця тема.

[6] Робота над моїми проектами

Це bootcamp, а не менторинг. Так, мабуть я зможу подивитися твій код і дати поради, але не можу обіцяти, що допоможу тобі.

Ми не відходитимемо від програми далеко, і якщо в тебе "трабли з постгрою, джанга не працює або валідатор глючить" - тобі потрібен ментор. Це зовсім інші гроші.

[7] Коли старт?

Попередньо - друга половина квітня 2024 року

[8] Хочу весь курс одразу

Припустимо, що ти хочеш злити курс, або просто покласти його на поличку до інших курсів. На вимогу, я можу видати тобі весь курс. Відразу. Без відповіді питання, без консультації, без допомоги... Якщо тобі потрібні лише матеріали - без проблем.

[9] Що саме входить у програму?

  • Інтерпретатор Python та IDE Pycharm
  • Змінні
  • Вбудовані типи даних
  • Оператори, умовні та логічні вирази
  • Методи (за всіма типами даних)
  • Цикли
  • Спискові включення (aka "Генератори" списків)
  • Ігнорована багатьма авторами match/case
  • Обробка винятків
  • Функції
  • Типізація
  • База HTML
  • Selenuim webdriver
  • Багато практики
  • багато додаткових матеріалів (курси, лекції, статті)
[10] Скільки щодня потрібно витрачати час?

Буду з тобою чесним. Потрібно працюватиме.

Від 2-ї години. Це класичний час, який рекомендують приділяти, щоб вивчати програмування. Розрахунок на те, що ти взагалі нічого не знаєш. Якщо ти вже пробував у Python, розумієш базові концепції, але не знаєш, як їх застосовувати на практиці, тобі буде простіше.

Але взагалі чим більше часу ти зможеш витратити на навчання - тим краще. Але як і казав - програмування - це марафон. Тому від 2 до 4 годин. Так, ти можеш спробувати о 7-8 годині на день - але на довго тебе не вистачить. Повір, я, мої знайомі, мої студенти, перевіряли це багаторазово.

Ти знаєш, що зараз потрібно зробити!
 
Угорі