Що нового?

Придбаний Quantum StarMan MT5

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 35000 ГРН
Учасників: 0 з 50
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 728 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Quantum StarMan MT5
V1.7


I am Quantum StarMan, the electrifying, freshest member of the Quantum EAs family.

I'm a fully automated, multicurrency EA with the power to handle up to 5 dynamic pairs: EURUSD, NZDUSD, GBPUSD, EURAUD, and USDCAD. With the utmost precision and unwavering responsibility, I'll take your trading game to the next level.

Here's the kicker: I don't rely on Martingale strategies. Instead, I utilize a sophisticated grid system that's designed for peak performance. And for your peace of mind, I even offer you the option to close all trades if the total drawdown hits a predetermined limit on your account.

But that's not all – I'm not just talk! I've got a live signal up and running, so you can watch me in action:



Live signal 1: CLICK https://www.mql5.com/en/signals/2100889?source=Site+Signals+My

Quantum EAs channel : Click Here https://www.mql5.com/en/messages/01fe544b3780d901


Here's the deal of a lifetime – we're launching with an unbelievable 50% discount, offer available for 48 hours. Get your hands on me for just $399.99 USD!


And the best part? I'm super user-friendly. You only need to attach me to a single chart (EURUSD ) andI will trade all the currencies for you! ( EURUSD, NZDUSD, GBPUSD, EURAUD and USDCAD). It is important that you have the pairs added in the "Market watch" list of your MetaTrader Terminal. If you attach me to multiple charts, you will get duplicate trades, so please be carefull to attach me to only 1 chart, EURUSD!

Oh, and there's more good news – I'm already optimized and ready to roll. No messy set files required. Plus, you can apply me to any timeframe you desire. Your trading journey just got a whole lot more exciting with Quantum StarMan!

Parameters
  • Pause EA: When 'OFF' the EA runs without interruption. If 'ON' the EA will not open new trades or monitor the DD/TP/SL. (Please take this into consideration).
  • Lots Method: You must select the mode in which the lots will be calculated.
  • Fixed Lot: Set the fixed lots in the option 'Fixed' and 'Fixed per 'X' Balance/Equity'.
  • Fixed Lot per 'X' Balance/Equity: Fixed lots multiplier according to Balance/Equity.
  • Percentage of Balance/Equity: The way in which the lots are chosen is very simple. ((Balance or Equity * Leverage * 0.01) * Percentage selected here)
  • DD Max. Mode: Here you can select various behaviours after reaching a certain DD.
  • DD Max. Value: Determine how much percentage reduction must be reached for any of the above behaviours to take effect.
  • Magic Number: Number assigned to trades opened by the EA to differentiate them from manual (discretionary) trading.
  • Suffix Symbol: If your broker uses "EURUSD.m", type ".m".
  • Use EURAUD: ON/OFF.
  • Use EURUSD: ON/OFF.
  • Use GBPUSD: ON/OFF.
  • Use NZDUSD: ON/OFF.
  • Use USDCAD: ON/OFF.
Minimum requirements and recommendations
  • Broker: Any broker with a low spread.I recommend or IC Markets.
  • Minimum initial deposit: $500 in accounts with 1:500 leverage.
  • Recommended initial deposit: $1000 in accounts with 1:500 leverage.
  • Leverage: at least 1:500
  • Account type: Hedging.
  • Use a VPS for the EA to work 24/7 (Mandatory).
Strategy Tester
  • Use 'Every tick based on real ticks' (>99% quality).
dll msimg32



Quantum StarMan MT5

Версія 1.7


Я-Quantum StarMan, найенергійніший і свіжий представник сімейства Quantum EAs.

Я повністю автоматизований мультивалютний радник, здатний працювати з 5 динамічними парами: EURUSD, NZDUSD, GBPUSD, EURAUD і USDCAD. З максимальною точністю та непохитною ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ я виведу Вашу торгову гру на новий рівень.

Ось у чому проблема: я не покладаюся на стратегії Мартінгейла. Натомість я використовую складну сітчасту систему, розраховану на максимальну продуктивність. І для вашого спокою я навіть пропоную вам можливість закрити всі угоди, якщо загальна просадка на вашому рахунку досягне заданої межі.

Але це ще не все – я не просто кажу! У мене запущений прямий ефір, так що ви можете спостерігати за мною в дії:



Прямий сигнал 1: Натисніть https://www.mql5.com/en/signals/2100889?source=Site+Signals+My

Канал Quantum EAs: Натисніть тут https://www.mql5.com/en/messages/01fe544b3780d901


Ось угода на все життя-ми запускаємо з неймовірною знижкою 50%, пропозиція діє протягом 48 годин. Отримайте мене в свої руки всього за 399,99 доларів США!


І що найприємніше? Я дуже зручний у використанні. Вам потрібно лише прив'язати мене до одного графіка (EURUSD), і я буду торгувати всіма валютами за вас! (EURUSD, NZDUSD, GBPUSD, EURAUD і USDCAD). Важливо, щоб пари були додані до списку "огляд ринку" вашого терміналу MetaTrader. Якщо ви приєднаєте мене до декількох графіків, ви отримаєте повторювані угоди, тому, будь ласка, будьте обережні і прикріпіть мене тільки до одного графіку, EURUSD!

О, і є ще Хороші новини – я вже оптимізований і готовий до запуску. Не потрібно ніяких заплутаних файлів налаштувань. Крім того, ви можете застосувати мене до будь-якого таймфрейму, який забажаєте. З Quantum StarMan ваше торгове подорож стало набагато цікавіше!


Параметр

Призупинити роботу радника: коли" вимкнено", радник працює без перерви. Якщо" увімкнено", радник не буде відкривати нові угоди або відстежувати DD/TP/SL. (Будь ласка, візьміть це до уваги).
Метод лотів: ви повинні вибрати режим, в якому будуть розраховуватися лоти.
Фіксований лот: встановіть фіксовані лоти в параметрах "фіксований" і "фіксований на "X"Баланс/Еквіті".
Фіксований лот на баланс /Еквіті "X": фіксований множник лотів в залежності від балансу/Еквіті.
Відсоток від балансу / Еквіті: спосіб вибору лотів дуже простий. ((Баланс або Еквіті * кредитне плече * 0,01) * вибраний тут відсоток)
DD Max. Режим: тут ви можете вибрати різні способи поведінки після досягнення певного значення DD.
DD Max. Значення: визначте, на скільки відсотків має бути досягнуто зниження, щоб будь-яке з вищевказаних дій вступило в силу.
Магічний номер: номер, присвоєний операціям, відкритим радником, щоб відрізнити їх від ручної (дискреційної) торгівлі.
Символ суфікса: якщо ваш брокер використовує " EURUSD.m", введіть".m".
Використовуйте EURAUD: ВКЛ./ Викл.
Використовуйте EURUSD: ВКЛ./ Викл.
Використовуйте GBPUSD: ВКЛ./ Викл.
Використовуйте NZDUSD: ВКЛ./ Викл.
Використовуйте USDCAD: ВКЛ./ Викл.
Мінімальні вимоги та рекомендації

Посередник: будь-який брокер з низьким спредом.Я рекомендую або IC Markets.
Мінімальний початковий депозит: 500 доларів на рахунках з кредитним плечем 1:500.
Рекомендований початковий депозит: 1000 доларів на рахунках з кредитним плечем 1:500.
Кредитне плече: не менше 1: 500
Тип рахунку: Хеджуючий.
Використовуйте VPS для роботи радника в режимі 24/7 (обов'язково).
Тестер стратегій

Використовуйте "кожен тик заснований на реальних тиках" (якість >99%).


dll msimg32


Seller's website: [B]Quantum StarMan MT5 https://www.mql5.com/ru/market/product/107189[/B]
Price: 899$ + programmer's work

 
Угорі