Що нового?

Придбаний Радіо мокрі труси 2 частина. Тариф Хочу Оксану Бачити (Оксана Худобакшієва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2758 ГРН
Учасників: 6 з 20
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 143.4 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Радио Мокрые трусы 2 часть. Тариф Хочу Оксану Видеть (Оксана Худобакшиева)

.​
Включає в себе:

- аудіозаписи лютий-грудень 2023

- 10 тренувань (тренування в форматі включив і повторюєш за тренером і групою, кожна близько 60 хвилин)

-1 тренування на розтяжку


Дівчатка, пташку не змусити замовкнути. Багато хто просив знайти альтернативу Patreon, і ось ми тут.

Ви знайшли скарб, і завтра ви відкопаєте новий там же.

Уявіть, що Ви знайшли скарб. У вас карта. Ви і тільки Ви знаєте, як його знайти, де він закопаний. І кожен раз ви відкопуєте скарб, і ви знаєте, що там знову завтра буде.

Розумієте?

І тільки ви про це знаєте. Тільки ви володієте цим секретом.

Ви кожен день будете ходити з лопатою відкопувати цей скарб. І він кожен день буде повний до верхів.

Розумієте про що я?

Ви знаєте, що ви підете відкопаєте, і там знову буде скарб. І так кожен день. І це невичерпний ресурс. Взагалі невичерпний.

Тобто кожен день ви відкопуєте таку купу грошей, яка вам потрібна. Таку купу того, що вам потрібно. Маршрут тільки у вас. Карта тільки у вас. І більше про це ніхто не знає. Тільки ви. І ви будете щодня ходити туди копати. Ще більше, ще більше, ще більше. Тому що Ви знаєте, що ви володієте якимись надприродними силами. І там скарб буде наповнюватися кожен день для вас.

Але копати доведеться. Але копати доведеться, дівчатка. Копати доведеться.XOXO

Оксана.


Відгуки:

1)

2)

3)

4)

5)



Перша частина радіо від самого початку і до лютого 2023 року тут

/threads/radio-mokrye-trusy-tarif-xochu-oksanu-videt-oksana-xudobakshieva.406550/

https://boosty.to/mtclub
 
Останнє редагування модератором:
Угорі