Що нового?

Набір учасників [[Рай Гравця Special] Чоловічий Мультиоргазм (Костянтин Соломатін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 62.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

2 пака. 14 безпрецедентно просвітлюючих аудіо про те, що тобі знати просто не можна. Бо це означає концентрацію безпрецедентної сили, влади і сакрального знання про найбільшу сексуальну насолоду, цілком собі фізично доступному чоловікові — весь цей час. Всього за 8 цікавих, наочно-інформативних і захоплюючих годин.

і - це про неймовірне звільнення.

Все дуже просто-просто прометеївська інформація-реально вогонь.

Це краще, ніж все інше.

Звідси родом мем "а що, так можна було?"

Ти можеш на це покластися і кінчати, як страус.

Скільки інформації для чоловіків про те, як отримувати неземну насолоду і глибинне духовне єднання з самим собою - взагалі, какбе, л е г а л ь н о? Чомусь про це не прийнято говорити (у пацанів).

Тема така, можна вважатися неч0тким, як в тому мемі з гопником, або каламутним

але тема важлива

Заради приколу вбий в пошук гугла: "How to please a woman; how to make her cum; multiorgasm for women; types of female multiorgasm" або будь-який російський аналог на тему "Як доставити їй задоволення в ліжку?"- і відчуй недобре глибоко підсвідомо

ІІІ...

вбий те ж саме про чоловіка. Плюс, ти швидше за все подумаєш що це щось нереальне, а то і фізіологічно недосяжне, якщо ти чоловік.

Пов все хуйня, купуй цей продукт і кінчай як ховрах, ну зовсім непристойно,

нехай вони всі йдуть нахуй.

Ось реально. Ти це ну просто зобов'язаний купити, ASAP, і як можна швидше-все просто.

(а то че як ллох)

Чол, на дворі 2021+. А у мене тут знання з глибини століть, як, чо, навіщо.

З усіх клаптиків землі, прикинь? Плюс я чортів перекладач. Я шарю.

Мені взагалі реально цікаво знати, як це працює. Навіщо і чому.

Це, блін, як виявити зайвий орган, про який не здогадувався, або, типу, почуття, на зразок шостого - а точніше новий спосіб зовсім по-іншому сприймати світ.

(Або добре забутий Старий, я хз. Змія кусає свій хвіст).

І це дико круто.

А чому?

  1. Здоров'я. Чоловіки про собо не стежать за ним, особливо якщо мова про здоров'я більш інтимного плану, знову ж таки це не прийнято, крок
вліво і вправо-ти пидорас. А між тим, якщо не хочеш щоб тобі в літніх літах засовувала в попу пальчик малоприємна, важка, непривітна сусідська тіточка-медик (ще краще, дядько, треш так, а це цілком реально) - чол, тобі доведеться нишпорити і розбиратися в цьому лайні - я серйозно.

КОРОЧ, це дико корисно для сечостатевої функції, потенції, профілактики цілого спектру вельми страхітливих хронічних статевих захворювань у чоловіка.

Воно тупо робить щось неймовірно корисне для всього твого організму.

2. Тупо каеф. Згадай свій звичайний самий, ну або прям крутий коротше камшот, Лютий конч, ну як у повної псини, чоловічий стандартний ооргазм самий. Ну навіть дууже крутий прям.

Так ось, це мінімум в 16 разів крутіше відчувається, тисячі анонімних мужиків цілком задоволені і не палятся.

Ні, це не зробить вас гоміком. Якщо ти гомик, воно тобі і не завадить, а навіть допоможе ну неймовірно.

Як якщо ти і не-гомік.

Досить фізіологічно бути чоловіком і могти відчувати здатність отримувати оргазм (класна Довга хуйня так? лінгвістичний).

Все, ти привілейований шар суспільства. Пеніс-Домінатор.

Це значно підсилює, урізноманітнює, робить більш яскравими і об'ємними, і довгими! відчуття коли ти кінчаєш.

Ну, як є. Як хочеш потім, так і живи, і використовуй цю інформацію.

Піська стає трохи довше, міцніше, товщі. Зовсім ненабагато, суть не в цьому.

3. Ти врубаєшся в те, як насправді влаштовано твоє тіло і повністю проживаєш неймовірний досвід того, як ефективно його можна використовувати.

Це приголомшливе розуміння/вміння ти візьмеш з собою в ліжко, і далеко ні з однією жінкою. А якщо і з одного, то незліченну кількість разів.

Схоже на їзду на велосипеді, або навик плавання - коли ти розумієш, що вмієш, все - тепер ти можеш це робити.

Взагалі, по-хорошому, це повинні в школах пояснювати. Цим знанням повинен володіти кожен чоловік на землі.

До речі, .Чоловічий Мультиоргазм цілком доступний якщо і навіть ти тупо один. Нюанси твоєї нервової системи і довгих років еволюції організму - залишаються незмінними.

Офігенно кінчай з жінками або на самоті, суть не змінюється, це продукт на неймовірно глибокому рівні. Будь-які гигикання тут, Джентльмени, рішуче недоречні (хоч і неминучі).

4. Ябучее Достаток. В натурі.

У тебе було не так багато жінок? А навіть якщо багато? Що, багато? Ого.

Хочеш всього одну неймовірно круту фізіологічну техніку (хм, - і не зовнішньої, хоч і частково внутрішньої - ігри, але, типу, Ігри організму)

Ігри онанізму, Гиги. А ось і ні.

одну неймовірно круту чисто фізіологічну техніку ніндзя просто прихованого оргазму на повному серйозі, яка миттєво Я не жартую братан, без взагалі будь-якої ніякої реєстрації і смс, ну ось так ми влаштовані братан,

Миттєво включає той самий шматок мозку і активує у тебе відчуття що ти топова горила навіть якщо за фактом зараз це не так, і ти не відчуваєш себе особливо крутим? НУ всяке настрій може бути, ну раптом зажурився.

Короч, ти врубаешь, що тобі не потрібна пелотка, тобі взагалі нічого не потрібно, - а як тільки у тебе починає спрацьовувати те що РЕАЛЬНО потрібно, ти усвідомлюєш себе носієм такої неймовірної цінності і перебуваєш в такому внутрішньому достатку, що...

Це читається. Це видно. Це щось інше, ти явно не такий як усі.

Жінки будуть обертатися тобі вслід " О, це особливий чоловік? Як він так багато ебать, чому у нього так багато сексу? У чому його секрет, він не сказати що красень, і начебто не екстремально багатий... Він виглядає як звичайний чоловік, але щось неухильно тягне до нього"

Таємницею, порочної пристрастю, - о, це нестримне тяжіння навіть найпрекрасніших з жінок, воно знайоме мені.

Спочатку, звичайно, доведеться звикнути. Перебудувати організм. У продукті".Мужскоймультіоргазм " я розповідаю як і що працює всередині нашого чоловічого організму, що саме будує необхідні відчуття.

А коли у тебе все вийде, що не так вже і складно, і досить швидко (не буду лукавити, у всіх трошки по-різному) - все, пиздец, ти зрозумієш, що тебе все життя наебывали.

Ти дивився всі ці фільми, читав книги, бачив це у своїх батьків, у дорослих взагалі коли був дитиною, так, в цьому світі дорослих, потім, поступово з віком, і у своїх однолітків і їхніх дітей - один і той же патерн.

Чоловіки одружуються, заводять дітей - вкидають неймовірні ресурси і ще б0льшіе амбіції їх знову і знову добувати, намагаються бути кращими, змагаються хто крутіше, понтуются один перед одним, але головне - перед жінками.

Через це аленьї бої-і, як наслідок, війни.

Чоловіки, а часом і найдостойніші з нас, безстрашні мисливці і дослідники, могутні воїни, великі вчені, найобдарованіші генії світу мистецтва, діяльні підприємці-новатори-візіонери, самі кровожерливі акули реклами і бізнесу, весь наш інстинкт вбивці і задум Творця, все наше чоловіче життя...

(Часом; я не кажу що завжди, але, блін, часом; а іноді, ссука, і досить ЧАСТО)

...капсулюється, зводиться до не такого вже сильного відчуття під час оргазму, яке часом, та не таке вже й приємне, на самій-то справі навіть... особливо, коли твій досвід ще небагатий в амплуа героя-коханця, і ти такий гарячково думаєш "Невже Ось це воно те-саме і є, дааа нууу?", і ти бачиш поступово всіх цих чоловіків навколо себе, так чи інакше, і щось часто особи похмурі.

Іноді це і не особи зовсім, а пики. Сумні, похмурі, агресивні, людина оскотинюється і з роками все більше перетворюється в бляклу тінь себе минулого, себе справжнього.

Князь помер, хай живе князь. Князь світу цього.

Реально, просте бажання комфортно (cum fort) і смачно прісунуть призводить цілком собі часом, здавалося б, розумного, крутого, статусного, недурного, майстровитого, а на самій-то справі це не важливо - цілком собі будь - якого, РЕАЛЬНО будь-якого з НАС чоловіка в даний, саме ні на є відчувається саме як таке-РАБСТВО. Гормональне, хімічне та біологічне.

C Роботою, яка давно не приносить задоволення, з чим-то, ось слідуючи за чим ти неухильно повністю віддаєш своє життя на поталу силам хаосу, притому в самому поганому сенсі, і це, пацани, повний пиздець.

Не, не хочу продовжувати. Ти і сам все знаєш. Озирнись навколо.

"Пап, а ти хотів хлопчика більше чи дівчинку?"Сину, більше я хотів твою маму".

Зате чесно. Thats the name of the game.

За дуже, звичайно, рідкісним винятком. Як слід подивися на своїх батьків.

ТАК ОСЬ ЦЕЙ ЯБУЧИЙ ПРОДУКТ ПІСЛЯ ЙОГО СПРИЙНЯТТЯ РОБИТЬ ТАК, ЩО ТОБІ СТАЄ ПОХУЙ НА ЦЕ.

СИЛА І НЕВИМОВНЕ БЛАЖЕНСТВО, - ВОНИ ВЖЕ ВСЕРЕДИНІ ТЕБЕ, НА ЦЕЙ РАЗ - БУКВАЛЬНО.

ЯБУЧІ ВНУТРІШНІ ОРГАНИ, ССУКА. І НЕРВОВА СИСТЕМА. І ВІЛЬНІ АСОЦІАЦІЇ. І ВСЕ.

Стоп, не всі, ще гормони, і ферменти, і білки-жири-вуглеводи, мінерали. Як ти спиш і відпочиваєш. І в кайф тобі напружуватися.

Що приносить тобі саме задоволення несексуального штибу? Чуствуешь ти наліт і відтінок сексуальності в абсолютно будь-якому задоволенні?

і найголовніше

https://privatelink.de/?https://vk.com/@playersparadise-podrobnyigaid-muzhskoimultiorgazm
 
Угорі