Що нового?

Придбаний [Равлик] Математика в листах "нестандартні завдання I" для 2-5 класів (Юлія Ремпель)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 153 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Багаторічний досвід індивідуальних занять по скайпу олімпіадною математикою показав:
  • щоб навчитися вирішувати нестандартні завдання, їх потрібно вирішувати
  • якщо навчитися читати тексти завдань осмислено, можна вирішувати складні завдання і отримувати задоволення
  • якщо дитина не зустрічався з нестандартними завданнями, швидше за все він пропустить їх в математичній олімпіаді
  • Якщо вирішити неабияку кількість завдань на переливання рідини, про правдецах і брехунів, впорядковувати інформацію і шукати логічні зв'язки – різні завдання цього класу будуть по плечу.
  • якщо дитина займається в математичних гуртках з невеликою кількістю учасником або з викладачем індивідуально, у нього з'являється досвід. Він дає йому перевагу в порівнянні з дітьми, які вирішують тільки завдання з підручника. Приділяючи протягом місяця 5 - 10 хвилин в день нестандартним завданням, ваша дитина отримає такий же додатковий досвід.
в курсах "МАТЕМАТИКА в листах" я знайшла прийом, який дозволяє вчитуватися в Тексти завдань з інтересом. А Гомеопатична, але регулярна доза по 1 завданню в день, творить чудеса!

Оголошується набір в групу, яка 30 днів:
  • буде отримувати кожен день завдання для роздрукування (на мейл : 1 лист для 2-3 класу і 1 лист для 4-5 класу)
  • щодня отримувати розсилку з рекомендаціями і розбором кожного завдання попереднього дня (15 днів – 1 вихідний – 15 днів)
  • зможе читати цей же матеріал на сайті “Равлик“, завдання для роздрукування додаються до матеріалів
  • зможе читати всі з'являються записи в Щоденниках активних учасників
  • активні учасники можуть розміщувати рішення в особистих щоденниках і обговорювати зі мною труднощі, які виникають при вирішенні саме у вашої дитини
кожен день ви будете отримувати лист з двома завданнями. Для 2-3 і для 4 -5 класу.

Чим хороший цей варіант вирішення завдань?
  • регулярні вправи. Раз в день витратити 5 - 10 хвилин. За місяць ми розберемо завдання про "переливання рідин", "правдецах і брехунів", "взаємно – однозначну відповідність", "упорядкування інформації"
  • Завдання я розташую в певному порядку. Від простих до складних і по групах тем.
  • дитина вчиться читати і розуміти тексти. Звертати увагу на слова, якими позначається різні поняття.
  • вчиться малювати схеми. Часто на малюнку з'являється готову відповідь. Очі його побачать ще до того, як ви вирішили завдання.
  • для зручності я буду переносити на сайт теоретичний матеріал і розбір завдання.
  • У завданнях діють симпатичні герої. Учні лютневого і березневого циклу називають листочки "серіалом" і чекають продовження.
ведуча: Юлія Ремпель

https://privatelink.de/?https://ulitka.center/course/s-10-aprelja-matematika-v-pismah-nestandartnye-zadachi-i/
 
Угорі