Що нового?

Набір учасників Reach Reach. Тариф Хороший (Лера, Марина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 10662 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 1584.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Якщо ти читаєш це, то швидше за все:

  1. ти працював учителем в Китаї, пам'ятаєш, як це було класно і дуже хочеш повернутися назад
  2. ти хотів би працевлаштуватися онлайн в китайські, японські та інші онлайн школи і викладати англійську дітям за 12-20$ на годину, але вже писав в десятки шкіл, десятки разів переробляв демо або CV, платив сотні доларів "помогальщикам", які обіцяли працевлаштувати тебе в "таємні школи" і нічого не вийшло
  3. ти дізнався про роботу в Китаї вже після коронавірусу, хотів туди поїхати, але не встиг до закриття кордонів
І всіх вас об'єднує те, що ви хочете викладати англійську дітям, працювати за ненапряжним зручним графіком, відчувати, що вас не тиснуть і цінують і отримувати при цьому від 120 до 200 тис.на місяць, а також забути про найману роботу в рідній країні, про зарплати, яких ледь вистачає на оренду житла, про відсутність перспектив і нерозуміння, як вирватися з цього кола. Ви хочете іншого життя, ви хочете бути вільними.

Чому навчишся:

  1. викладати англійську дітям онлайн без школи, тобто самостійно складати програму, вибирати платформу, вибудовувати уроки не гірше професійних методистів, знаходити матеріали і створювати десятки авторських ігор.
  2. продавати свої послуги через Instagram так, що батьки будуть готові вишикуватися в чергу за одну тільки можливість до тебе потрапити, не дивуючись високими цінами і не диктуючи свої умови.

    А бонусом до цього всього ти прокачаєш свої навички в спілкуванні, продажах, вирішенні будь-яких питань з батьками на свою користь, в плануванні свого дня, в досягненні цілей, які ти сам ставиш, у веденні соцмереж від візуала до створення крутого контенту.
цей курс для тебе, якщо:
  • ти хочеш встановлювати свої межі і не виправдовуватися перед керівництвом школи за те, що мама Moonshine негативно висловилася про твій акцент, і татові Trigger не сподобався фон на твоєму уроці (надто вже світла стіна!)
  • ти вже тічерішь на себе, але розумієш, що сарафанне радіо не надійно і звичайно. Ти дійдеш до того моменту, коли вже нікому буде тебе рекомендувати.
  • ти можеш сам вибирати, з ким працювати і кого вчити. Ти можеш відмовитися від роботи з тими батьками або дітьми, які тобі неприємно. І на їх місце ти легко знайдеш тих, хто тобі ідеально підходить. Більше не доведеться брати всіх підряд, щоб заповнити розклад.
  • ти хочеш працювати за зручним тобі розкладом, виділяючи на тічинг якусь частину свого життя, але при цьому розуміти, що і завтра, і післязавтра ти зможеш бути фінансово незалежним, то цей курс для тебе.
  • У тебе в голові є питання, а-ля " а як я складу програму курсу для дітей? Як Я заспокою їх на уроці? Де я візьму матеріали для роботи? В якій програмі Я буду вести уроки? Як я наберу підписників в Instagram? Що я буду відповідати на запити в діректі, щоб на уроки записувалися? Про що я буду писати пости? Навіщо знімати сторіс і про що там взагалі говорити?
Для кого:
  • для вчителів англійської, які хочуть викладати вільно, віддалено і без запар
Модуль 1: від Лери
  1. Урок. Вивчаємо принципи роботи в дитячому ESL з сучасними приблудами для викладання
  2. Урок. Діти не хочуть на урок? - Вони ще не були на вашому. Знайомимося з методикою роботи з young learners. Розбираємо мотивацію і дисципліну на уроці
  3. Урок. Активітіс, які утримають дітей біля монітора і допоможуть вам стримати обіцянку "діти заговорять повними реченнями після перших уроків"
  4. Урок. Вчимося складати власний курс, який можна використовувати з безліччю груп. Пишемо план уроку. Придумуємо домашку, яку діти будуть робити
  5. Урок. Складаємо продає демо, розбираємо етапи роботи з батьками до і після демо-уроку
Модуль 2: від Марини
  1. Урок. Стратегічна частина. Хто я? Що я пропоную? Хто моя цільова аудиторія?
  2. Урок. Упаковка та оформлення
  3. Урок. Контент-стратегія. Про що писати в постах і про що знімати сторіс?
  4. Урок.Як писати пости і як знімати сторіс?
  5. Урок. Продаж. Як набрати передплатників і перетворити їх в клієнтів?
Бонус: від нашого таргетолога
Два уроки з налаштування таргетованої реклами в Instagram спеціально для вчителів англійської для дітей + Груповий розбір всіх ваших питань про рекламу від нашого таргетолога Катерини. Ви зрозумієте, як налаштовувати рекламу так, щоб вона окупалася, і отримаєте інструмент для масштабування, розвитку і набору аудиторії.
https://privatelink.de/?https://reachteach.ru/kurs
 
Угорі