Що нового?

Набір учасників Ready. Set. IELTS! Тариф №1 (Анна Пушкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4041 ГРН
Учасників: 0 з 76
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 55.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Тривалість: 6 тижнів
Автор-Анна Пушкова
IELTS Academic 8,5 з 9
Володіння мовою на рівні С2
6 років навчання за кордоном

цей курс для тебе, якщо:
1. Навколо тебе занадто багато інформації, в якій складно розібратися, і ти не знаєш з чого почати підготовку.
Саме тому ми простудіювали сотні сторінок офіційних підручників, виділили головне, зібрали найефективніші практики в один структурований, чіткий план для регулярної підготовки. Я візьму тебе за руку і проведу по всіх секціях іспиту, навчаючи тільки самому потрібному - я сама здавала IELTS два рази і знаю напевно, чого очікувати.

2. Підготовка стала стомлюючою і ти відчуваєш, що втрачаєш мотивацію. Складно змусити себе регулярно займатися, незважаючи на те, що ти прекрасно розумієш важливість іспиту.
Заряджати людей енергією-моя основна супер-сила. На курсі тебе чекають короткі інтерактивні відео, відпрацювання завдань на сучасній платформі і відстеження прогресу за допомогою рейтингу! За виконання завдань тобі будуть нараховуватися бали, і якщо ти будеш активно займатися – зможеш виграти подарунки і навіть безкоштовну здачу IELTS! Плюс, у вузькому оточенні сильного community вчитися буде набагато цікавіше.

3. Ти хочеш прокачати навички Writing і Speaking, отримувати постійний зворотний зв'язок цим секціям і збільшити свій словниковий запас.
На курсі особливу увагу буде приділено Writing і Speaking: багато порад, прикладів, і, звичайно, практики! Я і мої куратори будемо давати зворотний зв'язок по цих секціях, проводити Speaking Sessions і стимулювати вас на кращі результати.

Модуль 1
  • Введення в IELTS
  • Пробний placement тест
  • Робота над помилками
  • Постановка мети і план підготовки
Плюс, я розповім, що вас чекає, як працює наша система мотивації: рейтинг, монетки і магазин з подарунками. Так-так, на курсі у нас буде власна валюта, яку можна витрачати на призи.

Модуль 2
  • Відпрацювання всіх типів завдань на платформі
  • Різниця colloquial, neutral і formal languages
  • Вибір лексики і напрацювання словника
  • Speaking Sessions для 2 і 3 тарифів
  • Peer-to-peer практика
Почнемо вивчення іспиту з частини Speaking, тому що я хочу, щоб ви практикувалися якомога більше.

Модуль 3
* Відпрацювання всіх типів завдань на платформі
• Homophones, compound words, collocations
  • Сприйняття чисел, цін, вимірювань та Імен на слух
  • Практика навички prediction
Наша платформа дозволяє відпрацьовувати вивчений матеріал і закріплювати інформацію в інтерактивній формі у форматі іспиту. Обіцяю, ви не занудьгуєте.

Модуль 4
  • Відпрацювання всіх типів завдань на платформі
  • Техніки Skimming і Scanning
  • Робота з контекстом
  • Розширення словника
Плюс, я буду особисто відбирати для вас додатковий матеріал для читання і закріплення пройденого матеріалу.

Модуль 5
  • Відпрацювання Task 1 і Task 2
  • Аналіз завдання і планування відповіді
  • Опрацювання всіх питань
  • Список необхідної лексики
Знаю, що для багатьох це завдання одне з найскладніших. Саме тому буде багато практики!

Іспит
  • Два повних тесту under exam conditions
  • Робота над помилками
  • Заключне слово
https://privatelink.de/?https://pushkova.org/catalog
 
Угорі