Що нового?

Придбаний Реєстрація облікових записів EBay. База

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 70000 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 3640 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Регистрация аккаунтов EBay. База

Всім привіт. Навіяно моєю минулою темою. За якою навіть з'явилися приємні відгуки))

Я тут намагався провести подібну складчину, але не було впевненості, що зможу донести все правильно. За ці роки я не змінив свій рід діяльності і лише набув безліч досвіду та знань. Також навчив кілька співробітників та деяких друзів. Сформувалося бачення - що і як краще розповісти.

Я виявив дві проблеми, які дуже сильно заважають.

1.Лінь - 90% тих, кого я навчив із друзів просто не дійшли до кінця. Вони знаходили десятки причин, які їм заважають.
2.Страх - я намагався вивести кілька співробітників на продажі, щоб виростити з них щось типу керуючих. Була ідея максимально зделегувати обов'язки. І вони, бачачи якісь доходи є в мене, бачачи як усе працює - просто боялися вкласти якісь свої гроші.

Якщо ви зможете прибрати у себе ці негативні впливи - все вийде.

Основна перевага та причина, через яку я вибрав цей напрямок - це дохід у $ та відсутність прив'язки до місця. Я завжди хотів багато мандрувати і зараз ця можливість є. Нагадує історію "успішного успіху", не вистачає лише фото з пляжу. Але немає. Насамперед це робота. Місцями нудна і рутинна і спочатку її має бути багато. Чим більше працювати - тим краще результат буде. По суті є вибір - інвестувати час чи гроші. У мене спочатку був час, зараз я основний пласт рутини делегував.

Тепер що ви отримаєте:

Повну покрокову методику створення облікових записів готових до продажу. Якими інструментами користуватись, де брати розхідники, як прокачувати акаунти. І, напевно, найголовніше - мою підтримку. Я витрачаю багато часу та грошей на експерименти - щоб зрозуміти як і що поліпшити. На початковому етапі мало хто може собі це дозволити.

У чому цінність? Облікові записи Ebay дорогий інструмент. Можна як самостійно займатися продажами, так і продавати самі облікові записи. Продажів товарів ми в цій темі торкатися поки що не будемо (це окрема тема для вивчення) - головне налагодити технічні моменти.

Як приклад. Цінник облікових записів на закордонному форумі.


І це обліковий запис НЕ готовий до продажу. Його ще треба гріти. А ось готові до продажу коштують близько 400$. І ось цю тему я торкнуся. Розповім де шукати потенційних клієнтів. У Європі та США цей напрямок більш розвинений і попит набагато вищий ніж у ру. У нас більше скамом займаються. А це повноцінний бізнес.

Я знайшов стару табличку з прайсом, за яким я працював. Але це так звані "старі" облікові записи. Одного разу напрацював клієнтську базу і тривалий час працював лише з постійними клієнтами. Для них знижка була ще 30%

Наразі аккі не продаю. Було ухвалено рішення розширювати товарний асортимент та обсяг продажів товарів.

1 хороший обліковий запис у перспективі може принести більше. Приклад одного:

Чистий дохід тут - 50%

Ну і ось тут можна побачити скільки в роботі активних профілів, які так чи інакше використовуються.


Підтримка - перший місяць намагатимусь максимально активно відповідати на запитання. Далі без обмежень у часі, але трохи рідше.
 
Угорі