Що нового?

Придбаний [relax_gamak] Класичний Гамак "Сиеста" (Наталія Нікуліна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 662 ГРН
Учасників: 2 з 7
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 98.4 ГРН
14%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
[relax_gamak] Классический Гамак «Сиеста» (Наталья Никулина)


Це майстер-клас конструктор! Це означає, що ви можете вибрати
ширину гамака
візерунок основою бахроми
спосіб оформлення бічної бахроми.

Кожен із вибраних варіантів вимагає різної кількості та довжини ниток, тому я даю докладний розрахунок витрати шнура на гамак 120 см та 150 см завширшки
ン без бахроми
ン з бахромою по обидва боки
ン з бахромою по чотирьох сторонах

Я покажу новий підхід до плетіння бахроми: поєднання двох різних шнурів в одному виробі. Завдяки цьому ваша бахрома вийде м'якою та гнучкою, конструкція гамака — полегшеною, а собівартість матеріалів — зниженою.

Ще покажу різні способи фіксації ниток, щоб у вас вийшов максимально чистий та акуратний результат навіть із вивороту.

Крім цього ми з вами зміцнимо край гамаку та повісимо кисті, які несуть не лише декоративне, а й функціональне навантаження.

Плетіння показано від початку і до кінця, вийшло 9 докладних відео-уроків тривалістю більше 3-х годин + докладний текстовий посібник з картинками

УСЕРЕДИНІ
Спеціальна пропозиція від Lace Line
Виробники шнура в Росії, Україні, Казахстані та Білорусі з посиланнями на магазини
Огляд рейок: розміри, порівняння різних порід дерева та рекомендації олії для дерева для самостійного виготовлення
Посилання на перевірений столяр
Огляд двох стійок для гамаків та контакти їх виробників
Зворотній зв'язок особисто від мене
Доступ назавжди

БОНУС УСЕРЕДИНІ МК
При замовленні шнура за посиланням у майстер-класу, ви тільки отримаєте знижку 10% на покупку, а також бонусний майстер-клас круглий килим "Марія" діаметром 140 см

ПРО ВИРІБ
Ширина полотна 120 см чи 150 см
Довжина полотна 200 див
Довжина гамака від петлі до петлі 300 див
Вага 6-7 кг
Витримує вагу до 150-200 кг (залежить від розміру)

Гамак підходить для експлуатації на вулиці. Шнур стійкий до дії ультрафіолету, не змінює своїх якостей з часом та швидко сохне при намоканні. А каркас оброблений олією, яка захищає дерево від сонця та вологи.

https://relaxgamak.ru/gamak-siesta
 
Угорі