Що нового?

Придбаний Resin art. Топ-ефект (vnutriart)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 53.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 2008

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Asteri, Аигога Homer, vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...

запрошую поглянути на наш онлайн-курс через роботи смоляних фей, які створюють свої шедеври

ТОП-ефект від vnutriart стає єдиним з топовим результатом учнів з усіх куточків світу і є символом високої майстерності в сфері resinart


хто так сказав?
  • про це говорять наші смоляні феї, які щодня створюють свої фантастичні роботи, вкладаючи в них своє натхнення ❤ (доказ у другому відео)
  • про це говорите і ви, коли випадково бачите в стрічці приголомшливу роботу в топовій техніці, а вона виявляється і є та сама
  • про це кажу я, Ольга @vnutriart, яка гордо представляю наш онлайн МК" ТОП-ефект " по епоксидній смолі ☺

Хто ще не знайомий зі мною, залишайтеся у мене на сторінці і Помандруйте трохи і якщо вам сподобається, тоді мій світ смоли - ваш світ

Напрямок у сфері resinart набирає з кожним днем все більше шанувальників. І мене дуже надихає і радує, коли я бачу дійсно шикарні роботи з бездоганним ефектом.

Для вас я підготувала більш детальне уявлення про кожен ефект, який доступний на нашому онлайн-курсі.

Адже створюючи ефект, завжди цікаво дізнатися, як він буде виглядати в наборі або комплекті різних форм. Тому на першому відео представлена моя авторська "нарізка" або свій ТОП комплектів



всі 10 топових ефекту в 17-ти варіантах створення в одному місці:
  • корали
  • коралове злиття
  • молекули
  • космічні молекули
  • алмазні молекули
  • молекули-хамелеони
  • чарівність
  • квіти
  • галактика
  • 3-D краплі
✔ Відео процесу, в якому я промовляю свої дії
✔ Список матеріалів: смола, барвники, глітери, камені та ін. з назвою та фото
✔ ️ Наочна пам'ятка: від кількості крапель до необхідного обсягу смоли в кожному стаканчику
✔ Покрокова інструкція: ваші дії"від і до"



https://www.instagram.com/p/CN5LmTOhZa_/?utm_medium=copy_link
 
Угорі