Що нового?

Придбаний Retouch Actions 4.0. Професійна ретуш за кілька секунд (Олексій Кузьмічов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Як не крути, без ретуші нікуди!

Якщо ви професійний фотограф, то напевно знаєте, як багато часу йде на якісну ретуш фотографії. Згадайте скільки етапів потрібно пройти, щоб повністю відретушувати одне зображення:

◉ Чистка шкіри від основних недоліків.
◉ Вирівнювання тону шкіри, видалення плям.
◉ Видалення сторонніх відтінків з шкіри
◉ Ретуш очей
◉ Промальовування світло-тіньового малюнка
◉ Створення додаткового обсягу на деталях
◉ Посилення контрасту, різкості і. т. д

І це далеко неповний список операцій, які потрібно провести. Залежно від складності, на один знімок може піти до декількох годин. Так як у мене не завжди є час сидіти над однією фотографією по кілька годин, я став шукати способи прискорити цей процес.

Рішення було знайдено, досить швидко. Я став записувати операції, якими найбільш часто користуюся в екшени і використовувати їх для подальший обробки.

В результаті з'явилася ціла колекція, яка значно спростила Ретуш фотографій, а також дозволила заощадити величезну кількість часу.

Звичайно ретуш неможливо довести до повного автоматизму, якщо ви хочете, щоб результат був якісний, то від ручної роботи відмовитися не вийде. Однак цю роботу можна звести до мінімуму, автоматизувавши рутинні дії і зручно налаштувавши свій робочий простір.

Відеоогляд набору екшенів
Retouch Actions 4.0

Оновлена версія екшенів
для ретуші

Я знаю, що для багатьох передплатників наші екшени давно стали незамінними помічниками в роботі, і тому ми постійно працюємо над вдосконаленням наших продуктів.

З моменту виходу минулої версії (Retouch Actions 3.0) пройшло вже більше року, і за цей час багато що змінилося і прийшов час для довгоочікуваного оновлення.

У новій версії, ми впровадили нові алгоритми автоматичної обробки і записали нові екшени, які дозволяють проводити Ретуш фотографій ще швидше і ефективніше.

Ось список оновлень:

◉ Перероблені і перезаписані екшени для розгладження шкіри.
◉ Додані екшени для автоматичної ретуші.
◉ Додана функція Посилення фактури шкіри.
◉ Перероблені і перезаписані екшени для усунення плям на шкірі.
◉ Додані екшени для автоматичного Dodge & amp; Burn.
◉ Додані екшени для ретуші волосся.
◉ Додані екшени для професійної ручної ретуші (частотне розкладання, dodge & burn і.т. д).
◉ Виправлені помилки несумісності з ранніми версіями Photoshop.

Системні вимоги:

Версія Photoshop: CS4, CS5, CS6, CC
Мова: Російська, Англійська
Операційні системи: Windows, MAC OS

https://privatelink.de/?https://retact4.photoshop-professional.ru/
 
Угорі