Що нового?

Набір учасників [[Результат на обличчя] Результат за 100 (Віра красива)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 625 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 50 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
геніальна гра
"Результат за 100"

або "Техніка великих змін", яка допомогла стати магнітом для бажань вже тисячам учасників!

майстер-клас, що відкриває шлях до виконання бажань
Скільки тривог, страхів і бажань живе в жінці. Постійно в стресі, між мрією і повним безсиллям.
чому я не можу отримати підвищення (кинути палити, написати книгу, схуднути і т. д. і т. п.)?
Де він, той самий чоловік мрії?
Чому одні отримують все, а інші горбатяться за копійки?

Думаєте ці питання варто задати психологу? А я точно знаю: їх треба вирішувати іншим способом. Без самокопання і серфінгу у власній неповноцінності.
майстер-клас триватиме 4 години з короткими перервами.
Ви дізнаєтеся, як:

  • почути свій внутрішній діалог і відокремити божественний голос від внутрішнього суперника (який забирає сили і створює перешкоди)
  • визначити, що заважає вам стати краще (багатше, красивіше, успішніше)
  • усунути руйнівні програми
  • накопичити внутрішню силу і навчитися її використовувати
  • стати магнітом для власних бажань
так, саме так. Коли ми пристрасно чогось хочемо, але не можемо це отримати, значить, ми розмагнічені. І поки не відновимо заряд, все буде як і раніше.

Автор:
Віра красива, 41 рік
Засновник онлайн-школи омолодження #Результатналіцо
  • сертифікований тренер, психолог
  • ведуча тренінгових груп
  • Автор програм" Результат на обличчя " базовий курс, просунутий курс (2-й ступінь), "її Величність постава", "твоє тіло говорить з тобою", "Тренер з омолодження"
  • Більше 15 років практики: особистих консультацій, проведення тренінгів, вебінарів і т. д.
  • більше 2х років практики та проведення навчання груп з природного омолодження
https://web.rezultatnalitso.com/master-klass-100/
 
Угорі