Що нового?

Придбаний Рівні розвитку свідомості, або Дорожня карта життя (Олена Гуськова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 357 ГРН
Учасників: 1 з 5
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 74.3 ГРН
20%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Уровни развития сознания, или Дорожная карта жизни (Елена Гуськова)

Навіщо мені цей вебінар?

Практично всі люди, з ким я спілкувалася не тільки про погоду, але і про сенсах життя, губилися у відповідях на питання: Навіщо я живу? Що мені робити, щоб стати щасливим/спокійним/радісним?


Що там говорити – найперша губилася при відповідях на ці питання я. саме стан розгубленості, незрозумілості, відчуття, що бредеш по життю, як в тумані – не видно дороги – змусило мене збирати всі можливі знання про те, як структуровано почати відповідати самій собі на всі питання про сенсах і шляхах.

Збираючи інформацію від різних людей, з різних книг по крихтах, я зрозуміла, що структура життя, людського шляху вимальовується досить чітко.

Ми всі повинні пройти певні стадії розвитку. Вони необхідні нам для придбання високої усвідомленості, для вміння жити спокійно і щасливо.


На вебінарі Ви отримаєте готову "дорожню карту", як рухатися по життю, як розвиватися так, щоб не хворіти і не отримувати від життя неприємності, які всього навсього сприяють тому, щоб ви повернулися на дорогу, запропоновану"дорожньою картою".

І так, не бійтеся слова "запропоновану")) нічого поганого там немає – одні приємності)), але треба трохи натиснути, як завжди.

про автора

Я психолог і практикую 5 років. Одними з кращих результатів своєї роботи вважаю зцілення клієнтів з аутоімунним тиреоїдитом і дітей з атопічним дерматитом, а також інші випадки зцілень від різних захворювань. Мій досвід ви знайдете в моїх статтях з психосоматики.

Маю два дипломи за спеціальностями" Клінічна "та"Практична психологія".
Крім отримання стандартної освіти, я успішно пройшла тренінги:

Жильбера Рено: Recall Healing (зцілення спогадом).
Ковальова С.в.: Практик, Консультант і майстер інтегрального нейропрограмування.
Леоніда Тальпіса:" точка збірки", ставши фахівцем з Матриці енергетики.
Олександра Зелінського"Системне моделювання".
У 2017 році підвищила свою кваліфікацію на курсах з Тета Хілінгу, отримавши сертифікат інструктора.
Ойбека Наджимова по акупунктурі.

Також я:

Створила систему терапії Satori Healing.
І проводжу семінари та терапевтичні групи за цим методом.
Це моя творчість, мій внесок у наше життя.
Ефективність отриманих знань і навичок я перш за все перевіряю на собі і своїх дітях. Вибираю з них найдієвіші і використовую їх в роботі з клієнтами.


Є автором 250 статей з психосоматики та психотерапії. Деякі з них передруковуються в проекті "Сноб" і з'являються в його соціальних мережах.

Але найголовніше, чого я домоглася):

Змогла допомогти собі перетворитися з бридкого, невпевненого, апатичного, вічно у всьому винного і всім незадоволеного каченяти в прекрасного, впевненого в собі і реалізує своє призначення лебедя. Казка стала бувальщиною.

Якщо ви тут, то ви також шукаєте відповіді на свої запитання. На частину з цих питань я вже знайшла відповіді. (Більш детально моя історія в статті на сайті)


Ці знання, правда, допомагають?

Всі мої клієнти, які проходять довгострокову психотерапію, знайомляться з цією "дорожньою картою".

Мені запам'яталися слова однієї чудової жінки:

"Тепер мені все стало зрозуміло. Все ясно. Що. Куди. Не відкрутишся. Але зате відчувається, що коли пройдеш свою дорогу, не звертаючи, зможеш насолодитися дарами життя сповна".

І я буду рада допомогти вам своїми статтями, консультаціями, семінарами і роботою в терапевтичних групах.

До зустрічі)

https://elenaguskova.ru/vebinar-urovni-razvitiya-soznaniya/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі