Що нового?

Набір учасників Ривок 2.0. Силове перезавантаження (Олександр Пасько)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 589 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

- ЩО МЕНІ ДАСТЬ КУРС РИВОК 2.0?

  • зростання м'язової маси
" ривок 2.0. Силове перезавантаження", в першу чергу, призначений для проходження тим, хто вже пройшов попередній підготовчий курс під назвою"переформатування"
  • збільшення силових показників
на відміну від "переформатування", націлений виключно на нарощування сили і м'язової маси, що зажадає
від тебе виняткової дисципліни і завзятості
  • міцність суглобів і сухожиль
за допомогою цього курсу ти розкриєш ті можливості свого тіла і духу, про які раніше міг і не підозрювати
  • функціональність
класичні силові схеми сильно знижують функціональні характеристики тіла. Курс " Ривок 2.0. Силове перезавантаження " навпаки дозволить тобі наростити функціональність тіла.

— ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Цей курс я створював, враховуючи відгуки сотень передплатників першої версії курсу" ривок", аналізуючи величезний масив іншої інформації, яку я знаходив, обробляв і створював сам, вивчаючи дані міографії, принципи роботи позной і поверхневої м'язових систем і правила роботи м'язів-стабілізаторів і їх синергістів – м'язів з поверхневих шарів. Я вивчив величезний масив даних про поведінку сухожиль і суглобів під критичними навантаженнями, вплив різних способів виконання повторень на ці органи і терміни їх відновлення після пікових і помірних за інтенсивністю тренувань.
За підсумками свого дослідження, всю інформацію я почав перевіряти на собі і використовувати на тренуваннях своїх підопічних, з якими працюю персонально. На це пішло кілька років, тому нова редакція старого курсу "ривок" не виходила так довго.

-чи підійде мені КУРС ривок 2.0?
  • систематичні тренування
  • режим сну і харчування
  • відсутність серйозних травм скелета
  • здорова серцево-судинна система
якщо ти хочеш без застосування заборонених речовин, натурально, додати істотно в силі, в своїх функціональних можливостях і в м'язовій масі, то цей курс для тебе. Якщо ти вже пройшов Старий курс "ривок", то новий буде для тебе абсолютно новим позитивним, позитивним і результативним досвідом-приєднуйся!
Багато рекомендацій з курсу можна прекрасно застосовувати, займаючись домашнім тренінгом в період карантинів або інших обмежень, пов'язаних з неможливістю ходити в тренажерний зал.
Цей курс створений в першу чергу для натурального тренінгу! Але і прекрасно допоможе тим, хто на "темній стороні".


https://bbright.club/rivok2/
 
Угорі