Що нового?

Придбаний Різьблені лиштви своїми руками (Василь Єрмолаєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 651 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 75.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Я пропоную вам ефективний посібник для домашнього майстра, який бажає прикрасити свій будинок різьбленими лиштвами і зробити це швидко і якісно з мінімальними витратами часу на пошуки інформації і сил на освоєння нових навичок. Позитивний результат з першого заходу!

зміст:

У цьому курсі я постарався зібрати найбільш повну інформацію для виготовлення різьблених наличників своїми руками як початківцю столяру, так і професіоналам, які мають інтерес до даної теми. Як використовувати сучасні технології у виготовленні різьблених наличників

1 у відеокурсі ви знайдете не тільки вже готові проекти та ескізи, а й навчитеся на практиці способам електронного проектування, побудови та друку візерунків.
2 освоїте сучасні технології у виготовленні різьблених наличників, які набагато полегшують роботу саме з побудовою ескізів візерунків, їх масштабуванням під різні розміри вікон і виготовленням шаблонів для випилювання лобзиком.
3 створення проекту за допомогою доступних програм, де кожен елемент можна доповнити, відобразити, масштабувати. А елементи можна комбінувати між собою, додаючи індивідуальність кожному проекту.
4 у курсі я показую як виконати попередній перегляд проекту на комп'ютері для конкретного будинку, накладаючи зображення на фотографію будинку.
5 я розглядаю в курсі самостійне виготовлення візерунків, так і за допомогою готових сервісів, де можна придбати за помірну плату вже готову графіку для роботи з виготовлення оригінальних різьблених візерунків для наличників.
6 і найголовніше - як зробити наличник самому.

додаткові матеріали.
  1. Збірник декору для будинкової різьби, з яким зможе самостійно працювати кожен різьбяр.
  2. Безкоштовна програма для друку постерів та інструкція до неї
  3. 2 відеоуроки з малювання візерунків в програмі CorelDriwe
https://privatelink.de/?https://okosjahka.ru/videokurs-reznye-nalichniki-svoimi-rukami.html
 
Угорі