Що нового?

Придбаний Робимо гроші на бурж Ютубе, нові вибухові теми, для профі та новачків у 2024 році. Вибори - ловимо хайп року. [Nobilis]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 750000 ГРН
Учасників: 0 з 250
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 3120 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Делаем деньги на бурж Ютубе, новые взрывные темы, для профи и новичков в 2024 году. Выборы - ловим хайп года. [Nobilis]

Підсумком першого курсу стало, 2 учні вийшли на показники понад 100К передплатників. Ще 5 зробили понад 20К передплатників. 10К передплатників зробили багато хто, на жаль, не зміг підрахувати скільки людей. І звичайно добре заробили. Шкода, що не всі написали відгуки:(;)

Настав час підкорювати Американський Ютуб, там передплатників буде менше, а грошей набагато більше.
Всім привіт, мені все ж таки вдалося зламати, саме зламати, забугорний Ютуб і виробити свою концепцію просування, яка працює як годинник, звідси і народився курс.
Робимо гроші на бурж Ютубе, нові вибухові теми, для профі та новачків у 2024 році. Вибори - ловимо хайп року.
Хоч ми і переходимо на західний Ютуб, а питання у нас залишаються ті самі.

  • Як зараз розвиватись і в якому напрямку?
  • Як монетизувати те, у що я вкладаю свої сили і час?
  • Чому в інших виходить, а я не маю?
Ми закриємо всі ці питання та працювати на закордонному Ютубі стане просто та зрозуміло.
Трафіка там дуже багато, на найприємніше, що нам можна не мати багато трафіку щоб заробити.

Закордонний Ютуб – - це багато грошей при невеликих переглядах.

Як і в першому моєму курсі, все буде зрозуміло і зрозуміло впорається навіть новачок, який ніколи не працював з Ютуб.
І, як і в першому моєму курсі, ми будемо працювати з тематикою новин, але всі ми знаємо, що новини бувають різні ;)
Чому я вибрав саме новини як для російської аудиторії, так і зарубіжної.
Саме такий контент дає нам можливість точково таргетуватися на країну, яка нам потрібна, нас цікавить США.

1.Там найактивніша аудиторія.
2.США є єдиною країною у світі, де понад 80% населення дивляться YouTube, а це 246 миль, користувачів.
3. Дуже хороший RPM, від 1 до 30$ у деяких нішах. У нашій ніші він від 2– 5$ все залежить від тривалості відео.

Що найголовніше у роботі на Ютуб?
1.Знати що робити!
2.Ролики не повинні важко робитися.
3.Робота має приносити гроші та задоволення.

Про що буде наш курс?

Про закордонний Ютуб природно – це основне. У нас із вами буде кілька напрямків для роботи. В основному напрямку мільйони трафіку, а в додатковому ще більше і завжди великий ажіотаж. Нам з Вами належить вивчити ментальність західних людей, тому що вона докорінно відрізняється від нашої. Ми вивчимо, що їм подобається, а що ні. На які тригери вони реагують і що не можна постити, щоб не втратити свою аудиторію. Ми поринемо з головою в їхній світ (більше ви це ні де не дізнаєтесь) у РУ трафіку це набагато простіше, ми ментально всі схожі. Але не біда завдяки курсу, ми з Вами зламаємо закордонний Ютуб і рубатимемо бабло. Головне знати 3 складові успіху.

  1. Знати як працювати.
  2. Знати як не працювати.
  3. Працювати.
Ну і скористатися підтримкою максимум. За минулим курсом я помітив результату досягли ті учасники, хто стукав у личку або ставив свої запитання під хайдом. Хто активно використовує feedback той і досягає результатів. Курс – це 20% успіху та інформації, навіть якщо він на 50 годин часу. Так що не пропусти можливість отримати підтримку, яка дасть дуже багато в плані розвитку та розуміння того, що відбувається. :)

Поїхали, що буде в курсі.
  • Знайомство з темою.
  • Оптимізація.
  • Вивчимо нашу цільову аудиторію.
  • Виробимо контент план і правильно навчимося розставляти пріоритети розвитку каналу.
  • Ознайомимося з моєю моделлю монетизації контенту.
  • Поговоримо про прев'ю та зробимо їх своїми друзями.
  • Підготуємо канал для бонусної теми, на якій за пару місяців можна заробити на машину.
  • Поговоримо про нейромережі, необхідні роботи.
  • Навчимося монтувати відео для нашої теми.
  • І звичайно буде підтримка та можливість поставити запитання особисто людині, яка працює та робить гроші у закордонному Ютубі.
ПИТАННЯ – ВІДПОВІДЬ.

Відповім на найнагальніші питання одразу.
Чому в мене не зростає канал?
Чому в нього виходить, а я не маю?
Як я можу приділяти 3 години на день Ютубу, коли мені платити за квартиру і діти не дають працювати?
Я не розумію, що треба робити, за два тижні жодних результатів?

ВІДПОВІДЬ. У цьому курсі я дам вам "ЧАРІВНИЙ ПЕНДЕЛЬ" Як би грубо це не звучало. Ютуб це бізнес, який як дерево потрібно поливати і ростити, і хто винен, що нічого не виходити? Лише МИ самі. Курс я написав, щоб було зрозуміло куди йти і що робити. Початківцям, знаючим та профі, всім час від часу потрібен "ЧАРІВНИЙ ПЕНДЕЛЬ", який дозволить струснуться і почати діяти. Курс та підтримка допоможуть нам у цьому.

ПИТАННЯ. Чи буде формат Шортс?

ВІДПОВІДЬ. Ні Шортсов не буде, працюємо лише з горизонтальними відео.

ПИТАННЯ. Важко ділити відео та скільки часу це займає?

ВІДПОВІДЬ. Звичайно на самому початку доведеться попітніти і часу йтиме більше, але в міру вивчення курсу та втягування у тему час на створення та пошук контенту значно скоротиться.

ПИТАННЯ. Я не вмію монтувати і ніколи цим не займався, чи впораюся я?

ВІДПОВІДЬ. Однозначно так, колись доведеться починати, і я рекомендував би Вам це зробити зараз!

ПИТАННЯ. Якщо у тему зайде багато людей, вона не помре?

ВІДПОВІДЬ. Трафіку дуже багато, до того ж на мій досвід люди переглядають на різних каналах одну і ту ж тему, їм це цікаво і це головне. Місця хапай усім, і пройшовши курс, плюс мою підтримку, такий багаж інформації та знань підійде для ведення
будь-якого каналу з різним контентом.

ПИТАННЯ. Який потужності знадобиться комп'ютер?

ВІДПОВІДЬ: Якщо Ви зараз читаєте опис курсу не з телефону, то Ваш комп'ютер впоратися) жодних складних програм не потрібно, найбільше навантаження
це відео редактор, але гадаю у 2023 році вони у всіх запускаються)

ПИТАННЯ. Я повний новачок у темі, чи підходить цей курс?

ВІДПОВІДЬ. Тут все буде розписано покроково, найбільш скрупульозним чином розібрано всі деталі (як відомо диявол)
криється в деталях) і упаковано в одне ціле.
Курс підійде як для новачків, так і для досвідчених користувачів.

ПИТАННЯ. Які знадобляться вкладення?

ВІДПОВІДЬ. Вкладення будуть потрібні мінімальні, за умови, що Ви робитимете все самі, витрати будуть лише Ваш час.

ПИТАННЯ. Чи потрібно "світити обличчям"?

ВІДПОВІДЬ. Ні, в цьому курсі ми розберемо варіант, коли знімати себе не потрібно зовсім від слова.

Переходимо до дуже смачного та довгоочікуваного.
БОНУС.

Ні для кого не секрет, що в листопаді пройдуть вибори в США, світ уже зараз починає ходити ходуном, а в міру наближення свистопляска почнеться на повну. Люди хто висвітлюватиме цю подію непогано запрацюють. $$$$$$$$$$$
Але є одна проблема, якщо ви почнете вести канал прямо перед виборами. Ви не отримаєте трафіку зовсім і звичайно грошей. Його отримають проіндексовані канали зі своєю аудиторією, і з підключеною монетою.
Готуй сани влітку, а віз взимку.

У бонусі ми й поговоримо як правильно готувати та вести такі канали.

  1. Як підготувати канал до такої хайп теми.
  2. Як вести його правильно, щоб потім пішов трафік.
  3. Навчимося помічати тригери для більшого заробітку.
  4. Правильно підготуємо нашу аудиторію.
  5. Навчимося шукати контент.
  6. Відточимо навичку створення прев'ю, і дізнаємося, на що реагує наша аудиторія.
  7. Дізнаємось, як розкрутити канал ще до виборів і почати на ньому заробляти.
Як Ви бачите, робота буде цікавою та головне у Вас буде навичка підготовки каналів на такі великі події. Я працював з однією великою темою хайп, але тоді я був не підготовлений і заробити вдалося тільки 15К$. Цього разу ми все зробимо правильно, я поділюся з вами своїми помилками та напрацюваннями. Тож рубатимемо метелики разом.

І головне такі канали не вмирають після того, як хайп закінчиться, вони цілком собі живуть і приносять дохід. Цим природно я теж поділюся у бонусі.

Складчики - 4 рекламні пости з посиланнями на теми. Від ЧК і вище - підпис + три рекламні пости.
Уся реклама має порушувати правила клубу.

Такий бонус стоїть окремого гідного курсу, такої інформації немає ні де і взятися їй нема від куди. Можна сказати, це 2 в 1, платіть за один курс, а отримуєте аж два!

Курс обіцяє бути дуже цікавим, роботи у нас багато, проблем звичайно теж, але настав час діяти!!!
Якщо ви хочете щось змінити і Вам необхідний «ЧАРІВНИЙ ПЕНДЕЛЬ», Ви за адресою, записуйтесь на курс, все найцікавіше у нас з Вами попереду.
 
Угорі