Що нового?

Придбаний Робимо програму тренувань в стилі фуллбоді (Артем Бразговський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Бувало, що ви не знаєте, чому ви робите 10, а не 8 або 12 повторень в підході?
Чому ви робите 3 підходи у вправі, а не 5 або 6?
Може бути ви задавалися думкою, що 6 підходів буде ефективніше, ніж 3?
Іноді вам здається, що ви просто тиняєтеся від тренажера до тренажера і не можете запланувати свій прогрес?
Побудова програми тренувань не повинно бути "чорним ящиком".
Якщо ви навмання кидаєте вправи, підходи і повторення в "котел" програми, ви прирікаєте себе на милість Фортуни: або вийде, чи ні.
Замість цього ви можете побудувати програму за чіткими кроками, розуміючи, що ви робите, навіщо ви це робите і на який результат ви можете розраховувати через 3-6 місяців.
Я зробив цей вебінар спеціально для новачків, які заплуталися і думають, чи не простіше все кинути і повернутися до поскакушкам будинку.
На вебінарі я буквально за руку проведу вас від самого початку до кінця програми. Ми разом виберемо вправи, розподілимо підходи і повторення, ви дізнаєтеся, на які цифри варто орієнтуватися.
Вебінар зроблений в простій і практичній манері: замість сухих даних досліджень я скажу, що, скільки і як треба робити.
Правильно зроблена програма дозволить краще відновлюватися, частіше тренувати кожну м'язову групу і частіше коригувати техніку базових вправ.
На вебінарі я розповім, як побудувати програму тренування і поділюся своїми особистими напрацюваннями.


розберемо схему програми. Поговоримо, які м'язові групи і за якими принципами ви можете поєднувати. Я розповім про свій досвід: що поєднується добре, а що важко.
Підберемо вправи. Якісь вправи варто ставити в початок, інші в кінець. Поєднання декількох "базових" вправ може бути як геніальним ходом, так і рецептом до травми. У цьому блоці ви зрозумієте, як поєднувати вправи.
Визначимося з інтенсивністю. Отримайте базові знання щодо застосування інструментів обробки. Навчіться бачити коли їх необхідно застосувати, а де вони не потрібні.
Визначимо тренувальний обсяг. Тренувальний обсяг - це кількість робочих підходів в тиждень. Я розповім, з якої цифри варто починати, вище якої краще не підніматися і як лавірувати між ними.
Прогресія для новачка: лінійна прогресія. На прикладі програми, яку ми складемо в попередніх блоках, я покажу, як піднімати ваги новачкові в перші кілька місяців роботи.
Прогресія для досвідченого: лінійна періодизація. Через 3-6 місяців тренувань ви вже не зможете піднімати ваги на кожному тренуванні. Тут в справу вступає лінійна періодизація: я покажу, як використовувати її з нашою програмою.
http://artembrazgovsky.ru/fullbody?gcmes=3503822859&gcmlg=1647020
 
Угорі