Що нового?

Набір учасників Робота з контекстом. Як усунути нав'язливості, фобії, вилікувати алергію (Лінга Шванене)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Чоловік, який страждає фобією, приходить до психіатра.

- Так значить ви говорите, що подорожували навколо світу і, що заради цього ви
їздили на поїздах, автобусах і кораблях. І ще те, що ви не літали літаками.
Ви що ж, насправді боїтеся на них літати?
  • Ну так, іноді вони ж падають.
  • Добре, припустимо, що іноді і падають ... але не все ж. Та й до того ж літак -
це дуже швидко і комфортабельно.
  • Що ж, деякі люди теж так вважали ...
  • Ну добре, а тоді що буде, якщо літак не просто падає, а падає якраз
на поїзд, автобус або корабель?
- Послухайте, та яка мені на Х * й різниця, гуркнеться він на те, чи на це... –
я ж вам сказав: я на них не літаю...



фобія (від грец. φόβος "страх"), боязнь — симптом, суттю якого є ірраціональний неконтрольований страх або стійке переживання зайвої тривоги в певних ситуаціях або в присутності (очікуванні) якогось відомого об'єкта.

Це-визначення фобії з Вікіпедії. Хочу звернути вашу увагу, що фобічний страх буває ірраціональним і неконтрольованим. Мозок в таких випадках ... ні, не відпочиває. Він просто вимикається.

Історії страждальців кажуть, що таким чином можна боятися всього – своєї тіні, світла, темряви, великих собак, маленьких собак, скажених пінгвінів...

Що стосується пінгвінів, то фобії наплювати, що ви живете в середній смузі, а у Вашому місті немає зоопарку. І навіть не важливо те, що скаженого пінгвіна ніхто не бачив. Раз у вас колись включився такий страх, ви з люттю скаженого пінгвіна будете їх шукати в під'їздах, в магазинах, вдома під ліжком, в своєму холодильнику... Словом, – усюди. Для того, щоб уникнути зустрічі з ним.

Скажете, маячня. Так. А уявіть, як живеться тим особам, у яких включився такий собі ірраціональний страх. І найсумніше (або якраз навпаки-радісне) те, що позбутися від фобій можна легко і швидко. Тільки треба знати як. Ось саме цьому навчимося під час лекторію"робота з контекстом".

В даний захід включила і інші важливі психотехніки роботи з контекстом, які через велику кількість матеріалу не завжди включаються в курс Практика, але від цього своєї значущості не втрачають.

На занятті ми:
  • дізнаємося, як з'являються нав'язливості, фобії та інші ірраціональні страхи.
  • навчимося психотехнікам усунення нав'язливостей і фобій.
  • навчимося психотехніці лікування алергії.
  • навчимося як за допомогою картинок з двоїстими зображеннями і так званих стерео картинок міняти погляд і відповідно свою реакцію на проблемні об'єкти.
  • поділюся цінними практичними нюансами психотерапевтичної роботи з клієнтами,
  • та інше!
продаючий сайт:
https://privatelink.de/?https://psy-in.ru/events/rabota-s-kontekstom?b112cc07
 
Угорі