Що нового?

Придбаний Робота з запереченнями в продажах і переговорах (Юлія боягуз)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1728 ГРН
Учасників: 1 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35.9 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
хочете продавати більше і легше - перестаньте боятися заперечень!
Страх заперечень клієнтів і покупців – вічна проблема комерсів і менеджерів з продажу.
  • А чому так дорого, в сусідньому магазині/акаунті дешевше ☺
  • Мені все подобається, але потрібно ще з чоловіком/подругою/мамою/дітьми порадитися
  • Я подумаю
  • Спасибі, я напишу пізніше

І це тільки найпопулярніші заперечення, а є ще й ті, які ховаються за відмазками: "піду подумаю" може означати ще 100500 справжніх заперечень, які клієнт просто не озвучив️️. Секретного способу загіпнотизувати клієнта і по клацанню пальців зняти будь-які заперечення не існує, зате є алгоритми і робочі техніки, які можна застосувати для будь-якого продукту і ніші. Розбирати ці техніки на атоми будемо на вебінарі" робота з запереченнями в продажах і переговорах " 12 грудня.

тренінг по заперечення необхідний вам, якщо:
  • ви тільки починаєте освоювати продажу і хочете відразу використовувати робочі техніки, а не книжкові скрипти.
  • ви розумієте як вести клієнта по воронці, але завжди спотикаєтеся на етапі заперечень.
  • заперечення вас лякають настільки, що ви готові відмовитися від продажів.
  • ви не знаєте як виявити приховані заперечення, не додумуючи за клієнта і не перетворюючись в продавця, який "втюхує".
  • у вас все досить добре з продажами, але ви хочете досягти стабільної конверсії 7-8 з 10-ти в позитивний результат.
з якими темами розберетеся на вебінарі:
  • як прорахувати можливі заперечення на самому початку спілкування з клієнтом і правильно підготуватися до них.
  • розбір "больових" ситуацій в продажах:
- якщо клієнту дорого
  • якщо клієнт зливається, прикриваючись"спасибі, я подумаю"
  • якщо клієнт замовкає і зникає
  • отримайте алгоритм роботи з поширеними запереченнями, з яким підвищите продажі.
  • техніки, з якими ви зможете продавати в задоволення і без нав'язування.
 
Угорі