Що нового?

Набір учасників "Російські мандали" - Російська розпис Хохлома для початківців (Irina De Vicente)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 401 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
створення композиції в народному стилі з давньослов'янським змістом

чому ви навчитеся
  • російська народна розпис Хохлома в домашніх умовах
вимоги
  • вміння малювати не потрібно
Для кого цей курс:
  • дорослі і діти, без досвіду в малюванні, любителі малювати і майструвати своїми руками, а також досвідчені художники та ілюстратори, які бажають оволодіти новою технікою
друзі, перед вами курс З російської народної розпису Хохлома для новачків.

У доступній, покрокової формі ми навчимося базовим елементам, канонам і правилам Хохломской розпису і разом намалюємо на папері хохломскую композицію"Пряник". я розповім вам історію Хохломи, ми поговоримо про символізм древніх слов'ян і "прочитаємо" таємний сенс нашого хохломского "Пряника".

я рекомендую цей курс:

- новачкам без якогось Бі не було досвіду в малюванні, так як ми почнемо з самих основ;

- як дорослим, так і дітям, оскільки розвиток моторики пальців рук дуже сприятливо позначається на роботі мозку, це доведено вченими всього світу;

- людям, які люблять майструвати своїми руками і прикрашати свій будинок виробами і сувенірами в народному стилі, радувати членів своєї сім'ї і друзів колоритними подарунками;

- досвідченим художникам та ілюстраторам, хто хоче оволодіти новою технікою малювання та почерпнути ідеї з традиційної народної творчості;

- майстрам, які бажають почати заробляти на творчості-вироби з розписом Хохлома завжди затребувані по всьому світу.


пройшовши цей курс, ви дізнаєтеся:

1. Цікавий факт, що ви можете намалювати композицію в стилі Хохлома на папері або дерев'яному полотні і повісити на стіну. Ви зможете створювати своїми руками листівки, розписувати шкатулки і коробочки, аксесуари, меблі, одяг і багато іншого. Ваша робота може стати стильним прикрасою зі своїм таємним змістом у вашій кімнаті або на робочому місці.

2. Я назвала для себе самою композицію "Пряник" - "Російські мандали". І ви зрозумієте чому, коли почнете малювати зі мною. Для мене це не тільки дивовижний творчий процес, але і абсолютне розслаблення. Цей ефект я можу порівняти з медитацією. І як результат ваша концентрація уваги підвищується, а стрес відступає.

3. Це відмінний спосіб почати перші кроки в російській розпису. Якщо вам подобається російське декоративно-прикладне мистецтво, ви хотіли б спробувати щось розписати в російській народному стилі, але не знаєте з чого почати-почніть з Хохломи, тому що хохломскіе базові елементи використовуються майже у всіх російських декоративних стилях і навіть в іконопису. Знання цих основ допоможе вам далі розвивати ваші художні навички в інших народних стилях.

з нетерпінням чекаю Вас на курсі!
10 розділів • 20 лекцій • загальна тривалість 1 год 54 хв
https://www.udemy.com/course/russian_mandalas_rus/
 
Угорі