Що нового?

Придбаний Розклад Кельтський Хрест (Євгенія Таро)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
розклад "Кельтський хрест" - Це один з найбільш відомих, поширених і універсальних розкладів. З його допомогою можна отримати відповіді на будь-які питання, але звичайно ж найбільше він підходить для питань про розвиток конкретної ситуації. Якщо вам потрібен прогноз трапиться та чи інша подія у Вашому житті, чи принесе хороший прибуток задуманий вами проект, чи відбудеться шлюб і чи буде він вдалим, чи повернеться хлопець, який пішов до іншої, перспективи працевлаштування протягом року і т. д. і т.п., то розклад "Кельтський хрест" саме те, що доктор прописав, як то кажуть.
але для того, щоб його правильно трактувати потрібно знати деякі тонкощі і філігранно володіти значеннями карт, інакше виникне знайоме багатьом "дивлюся в книгу - бачу фігу". Звичайно, можна прочитати багато книг, адже практично в кожній книзі про картах Таро наводиться розклад "Кельтський хрест", Це ж класика. Але практику і досвід книги вам ніколи не замінять. Але де брати практику і досвід, якщо вони потрібні вже зараз? У майстер-класах!

Я пропоную разом зі мною попрактикуватися на реальних розкладах з моєї практики, які ми з вами розберемо по кісточках. Кожну карту я описую дуже докладно і до кінця аналізу розкладу у вас складеться повна картина ситуації і реалістичний прогноз. Всього таких розкладів 10. Середня тривалість одного розкладу близько 1 години. Тобто всього майстер-клас за часом займає близько 10 годин. 10 розкладів по 10 карт в кожному, різноманітні питання, про особисте життя, про роботу, про переїзди, про дітей, про бізнес. Знань вагон і мала візок!!! Після проходження такого майстер-класу у вас з'явиться впевненість в роботі з картами Таро і чудове володіння розкладом "Кельтський хрест".
https://privatelink.de/?http://magexpert.org/index.php%3Foption%3Dcom_content%26amp%3Bview%3Darticle%26amp%3Bid%3D541:-q-q-%26amp%3Bcatid%3D85:2013-10-18-17-24-30%26amp%3BItemid%3D78
 
Угорі