Що нового?

Придбаний Розвиток креативного мислення. Всі майстер-класи (Андрій Сафинин)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 890 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 102.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Хочете навчитися нестандартному підходу у виборі одягу, в її створенні?

Або дізнатися як народжуються ідеї у знаменитих дизайнерів? Курс з розвитку креативного мислення допоможе вам у цьому!


За допомогою різних технік роботи з кольором, формою і фактурою ви зможете подивитися на моду очима дизайнера. Дізнаєтеся, як створювати речі вигідно відрізняються від того, що пропонують магазини і диктують тренди.

Креатив, який розкріпачує

Мій курс-це основи, які молоді фахівці вивчають в інститутах моди і дизайну. Я Андрій Сафінін стану вашим гідом на нелегкому, але цікавому шляху! А допоможе мені в цьому Ірина Михайлівна Паукште.

На її прикладі ви побачите, що змінити свій погляд на звичні речі дуже легко. Ви освоїте базові вправи, які допоможуть вам не тільки в створенні одягу, але і в звичайному повсякденному житті.

Відеокурс з розвитку креативного мислення являє собою серію майстер-класів, кожен з яких присвячений певній тематиці.


Майстер-клас "Креативна графіка. Чорно-білі плями "

Складається з трьох докладних уроків. Тут ви навчитеся працювати з чорно-білою графікою і навчитеся бачити костюм не просто як фасон виробу, а як велику і цілісну форму.
1 урок. робота з чорно-білими плямами по сухій поверхні
2 урок. робота з чорно-білими плямами по мокрій поверхні
3 урок. робота з чорною графікою

Майстер-клас "Креативна графіка. Кольорові плями "

Складається з двох уроків, головне завдання яких розкріпачити вас, навчити працювати з кольором і навчити бачити красу в випадкових формах і незвичайних фактурах.
1 урок. кольорові плями по сухій поверхні і робота з графікою
2 урок. кольорові плями по мокрій поверхні і робота з графікою

майстер-клас "масляна пастель"

Нучить вас бачити костюм, як цілісну форму. Ви навчитеся розкріпаченню фантазії, зможете бачити красу фактури в поєднанні різних матеріалів і технік.
1 урок.масляна пастель. Робота з формою і способом


майстер-клас "створення модних образів за допомогою колажу"

Складається з двох окремих уроків. У ньому ви навчитеся формулювати завдання і мета колажу, дізнаєтеся, як охарактеризувати образ носія, навчитеся обґрунтовувати вибір кольору і фактури.
1 урок. Концепт-колаж
2 урок. Mood board

Простіше, ніж здається


Тільки уявіть, що після цього курсу Ви зможете без праці підбирати модні образи або навіть кардинально змінити свій стиль! Всього кілька уроків мого курсу відокремлюють вас від професійного підходу до дизайну одягу.

https://privatelink.de/?https://mgradus.com/razvitie-myshleniya
 
Угорі