Що нового?

Набір учасників Розвиток сенсорики. Онлайн навчання (Едуард Нейматов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
розвиток СЕНСОРИКИ: психосоматична та Біоенергетична Діагностика та корекція організму


КОМУ БУДЕ КОРИСНИЙ СЕМІНАР?
✔ Для всіх, хто піклується про своє здоров'я, займається духовними і тілесними практиками.
✔ Для тих, хотів би краще дізнатися, як працює досконала система під назвою "людський організм".
✔ Всім, хто хоче навчитися відчувати себе та інших.
✔ Для всіх, хто став бранцем суджень, умовиводів, страхів і переконань і готовий вийти з "ув'язнення".
✔ Для тих, хто готовий запитати у себе:
  • Що моє?
  • Що мені нав'язали?
  • А що якщо?
  • А чому б і ні?
програма семінару

Навколо безліч інформаційних шумів, нас мучать внутрішні заборони, переконання і дитячі страхи. При цьому нейрофізіологія людини влаштована так, що через постійну тривожності ми просто не встигаємо відпочити, а чужі установки намертво врізаються нам в психіку, розум і тіло, не дозволяючи організму в повній мірі використовувати свої природні ресурси.

Щоб повернути "кращу версію себе", потрібно приводити свою свідомість, починаючи з голови, закінчуючи почуттями і відчуттями, в"початкову точку відліку".

Теорія
На семінарі ми розберемо:
  • Як виявити та відфільтрувати інформаційні шуми;
  • Як працювати з заборонами, переконаннями та страхами;
  • чим або ким вищеперелічене було сформовано: наносне, чужорідне, ендогенне або внутрішнє?
  • програми психологічних пристосувань і енергетичних спотворень і їх взаємозв'язок;
  • Як за допомогою сенсорної діагностики виявляти психосоматичних блоки і мінімізувати їх вплив на здоров'я.

ПРАКТИКА
Техніки розвитку сенсорного сприйняття
Як навчиться слухати себе, своє тіло, тіло іншої людини....
Як почути (відчути) те, що організму потрібно в даний момент і зрозуміти чому.
Техніки для глибокої психосоматичної корекції, які можна використовувати як в якості самокорекції, так і при роботі з іншими людьми (пацієнтами).



https://institut-osteopatii.ru/razvitie-sensoriki/#
 
Угорі