Що нового?

Набір учасників Самооцінка. Усвідомлений (Анастасія Михайленко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8000 ГРН
Учасників: 0 з 45
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 184.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
курс-практикум

САМООЦІНКА

зрозуміти себе, побудувати стійку самоцінність та почати шлях до впевненої версії свого "Я"

Чому це важливо?
Ми не обираємо обставини, в яких народжувались та виховувались, але часто ці обставини формують чимало негативних установок, які заважають жити щасливо.
Курс "Самооцінка" — ваш шлях до кращого розуміння себе і своїх внутрішніх процесів. Розвиньте практичні навички, щоб підвищити якість власного життя. Почніть досягати особистих та професійних цілей.

Якщо ви:

відчуваєте, що проживаєте не своє життя, постійно критикуєте себе

хочете підвищити власну самооцінку, аби бути кращим прикладом для дітей

не вірите, що можете гідно заробляти та не розумієте своїх бажань і цілей

зіштовхнулись з особистісними кризами і хочете віднайти впевненість та опору

хочете навчитись справлятись зі стресом та керувати своїми емоціями в часи невизначеності


Пройдіть свій шлях змін на курсі "Самооцінка"

зручна платформа з особистим кабінетом, переглядайте уроки в записі з будь-якого пристрою у зручний час

безпечне ком'юніті учасників та підтримка Анастасії в чатах

живі Q&A сесії з розборами ваших запитів

один модуль = тиждень роботи, в кожному модулі 2 відео-уроки та науково доведені ефективні практики, аби діяти


Модуль 1.
Робота над собою:як відбувається і як будувати очікування від себе?

Знайомство, формування очікувань від курсу. Як відбувається робота над собою? Як будувати очікування від себе? Формуємо запит на курс і починаємо практики на фіксування досягнень та позбавлення від зайвого.

Модуль 2: Формування самооцінки і прийняття внутрішньої дитини.

Як формується самооцінка? Проживання дитинства і прийняття своєї внутрішньої дитини. Аналізуємо причини своєї поведінки, думок та патернів. База здорових стосунків з собою та як мені їх досягти?

Модуль 3: Любов до себе і самоцінність: як перестати залежати від думки оточуючих та критикувати себе?

Залежність від думки оточуючих. Як перестати себе порівнювати з іншими та критикувати? Знайомимось зі своїм внутрішнім критиком. Любов до себе і самоцінність, як її проявляти? Повертаємо собі контроль та практикуємо управління діалогом.

Модуль 4: Що робити зі страхами і як боротись з відчуттям невпевненості? Закриваємо внутрішні дифіцити.

Що робити зі страхами і як боротись з відчуттям невпевненості? Виявляємо страхи та закриваємо внутрішні дефіцити (любові, уваги і тд). Відновлюємо контакт з внутрішньою дитиною та дозволяємо їй проявлятись.

Модуль 5: Виявлення своїх цінностей і бажань: перезаписуємо свою самооцінку, формуємо свої "хочу" від життя.

Виявлення своїх цінностей та бажань. Чого я дійсно хочу від життя? Як відділити це від того, що навʼязується суспільством?Що впливає на моє відчуття щастя? Які мої мрії, як визначити свої ресурсні справи і що дає мені енергію? Перезаписуємо свою самооцінку.

Модуль 6: Прийняття свого тіла: позбуваємось комплексів та будуємо здорові стосунки з оточенням.

Прийняття свого тіла. Як забути про комплекси та бути в гармонії з собою? Самооцінка, оточення і кордони, будуємо здорові стосунки з важливими людьми. Як відстоювати кордони? Як "бути" та проявляти справжню версію себе?

Модуль 7: Самооцінка та фінанси, що заважає отримувати більше?



Комплексний підхід до перезапису своєї самооцінки

Усвідомлений (7 модулів)

Доступно 15/50 місць

  • Теми 1-4 модулів (8 лекцій та науково-доведені практики для змін)
  • Теми 5-7 модулів (6 лекцій та практики)
  • 4 сесії питань-відповідей протягом курсу, розбір запитів
  • Чат з Анастасією для підтримки та обміну думками
Доступ до матеріалів: 3 місяці після завершення курсу

https://amykhailenko.com/consalt/selfesteemcourse
 
Угорі