Що нового?

Придбаний Самооцінка (Вікторія Дмитрієва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 585 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Раніше я часто порівнювала себе з іншими...

І завжди в цьому порівнянні програвала.
Та стрункішою, ця багатша, у тієї діти слухняніше, в іншої передплатників більше, ця відкрила свій бізнес, у тій шкіра без розтяжок, іншу чоловік сильніше любить, а ця красномовніше і розумніше...

Я весь час прагнула до якогось недосяжного ідеалу.
Але як би я не старалася, все одно не могла догодити всім .
Схуднувши на 30 кг, від одних я чула " ще трохи і буде ідеально!". А від інших "повнота тобі більше йшла".
Насилу отримавши четвірку в Інституті, від педагога я отримувала похвалу, а від тата "ти могла б краще".

У цій нескінченній гонці стало зрозуміло, що навіть будь Я ідеальною красунею, багатою і успішною як Кім Кардашьян, мною все одно хтось буде незадоволений. Навіть Кім постійно отримує тонни критики!

Тоді може вистачить намагатися сподобатися всім? Може досить подобатися самій собі?

З цього почався довгий шлях. Щоб знайти любов до себе, я вивчала книги і дослідження, ходила на лекції, працювала з психологом і коучем, заглядала всередину себе. Це було важко, боляче, але це було варто. З закомплексованої і вічно соромиться дівчинки я перетворилася в задоволену собою жінку, яка тепер може розповісти про самооцінку іншим людям, може допомогти їм полюбити себе. Я дам вам те, що збирала по крихтах роки. Не просто теорію, а й працюючі практики!

Я зробила вебінар про самооцінку і любов до себе, тому що на своєму досвіді знаю, як СИЛЬНО поліпшується життя, коли досягаєш любові головної людини в своєму житті - САМОГО себе.

Відчуття - "я класна, я впевнена, я гідна кращого, я можу багато"- ні з чим не порівняти. Приходьте за ним на мій вебінар"самооцінка". Я ретельно підготувалася і викладуся на все !

▪ 2 лютого, неділя.

Я вас чекаю.
І дуже люблю.
Навіть якщо ви поки самі себе не любите.

https://privatelink.de/?https://vikadmitrieva.ru/web/samoocenka?gcmes=3982699488&gcmlg=1821187%20/CODE
 
Угорі