Що нового?

Придбаний [Sapien Medicine] концептуальні реалізації

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5331 ГРН
Учасників: 0 з 363
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Це невелика допомога у вашому подорожі по світу, це те, що ви, можливо, не зовсім розумієте, яким подарунком він може виявитися в довгостроковій перспективі, на жаль, ціна висока, але я думаю, що воно того варте, тому аудіо також трохи безпечно від поширення на низькому ринку.
Життя дійсно є подорожжю, і досвід-це те, що визначає цю подорож, досвід веде до усвідомлення, яке просуває вас вперед у вашому подорожі, яке може привести до досягнення ваших цілей.
Однак цілі ближче до того, чого хоче ваша сутність,
Це дозволяє вам зрозуміти справжню концепцію або реальний сенс того, що хтось сказав.
Це допомагає вам розвинути цю здатність як природну частину вас самих.
Ви думали, що світ міг би стати кращим, якби люди дійсно розуміли, що сказав інший, що, можливо, вони мали на увазі те, що вони сказали, інакше.
Ви можете рости, повністю розуміючи чужий досвід.
Чи знаєте ви, що іноді в зв'язках і взаємозв'язках всіх речей, розуму, душі, вищого я або чогось ще, здається, що вам потрібен якийсь певний набір уроків? послідовність подій повторюється, симптом"це завжди трапляється зі мною".
Я думаю, що це може трохи допомогти уникнути цих циклів і закономірностей, якщо ви зрозумієте досвід інших, ви в деякому роді засвоїте урок. Не " ваш " урок, а урок дуже схожий.
Крім того, є всі інші деталі, які пов'язують його разом, і деякі непередбачені переваги.
Мені сподобалися звуки в цьому фільмі, я уявив, як сиджу в машині з опущеними вікнами, розмірковуючи про загальні і не дуже загальні речі, з музикою, що грає на задньому тлі, що підкреслює настрій.
Будь ласка, насолоджуйся і будь відповідальним,
Використовуйте один або два рази на день, ефекти зберігаються і ініціюють зміни мозку і" свідомості", які призводять до більш-менш постійних навичок, які ви можете розвинути з практикою.
Продукт: аудіофайл
Розмір: 39 МБ
Тривалість: 17 хвилин
https://privatelink.de/?https://gumroad.com/l/XNcUA
 
Угорі