Що нового?

Набір учасників Сценарії мого життя. Усвідомлення і корекція (Дмитро Солнцев)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 55.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У момент народження людина отримує "Небесний паспорт" - гороскоп, в якому ми бачимо певні комбінації планет. Вони задають хід його життя.
Усвідомивши ці сценарії, ми можемо зрозуміти динаміки своєї долі і внести необхідну корекцію.

Що допомагає нам зробити це, самостійно або разом?

Багаті знання, накопичені в Пуранах і Ведах.
Я покажу, як це працює і як вивчаючи одне, можна зрозуміти інше.

Також Я дотримуюся тієї думки, що майбутнє людини змінюється не в момент "вибору", який зумовлений нашим минулим досвідом, а в момент таких осяянь і спалахів надсвідомості, які ми називаємо натхненням.

Саме з цієї причини одне тільки вивчення астрології вже коригує долю людини, якщо воно проходить через ланцюжок осяянь.

Різні ситуації і повторювані в житті сценарії, стають яснішими після того, як ми визначили їх джерело.
Значить, вивчивши їх, можна буде приступити до трансформації карти народження.

Це абсолютно самостійний інтенсив, який не потребує додаткових знань з попередніх моїх або чужих лекцій.
Його можна вивчати на будь-якому щаблі розуміння Джйотіш, від базової до поглибленої.
Він буде корисний навіть тим, хто ніколи не чув про астрологію Бхрігу нааді, так як мова піде про ефекти, які створені взаємозв'язком двох планет і зовсім не важливо, як цей зв'язок утворюється, за рахунок аспекту, обміну знаками або положення в знаку.
Сюжет міфу сам веде людину і пояснює, які сценарії будуть запущені в його житті!

Знання змінюють ваш світогляд і ваше мислення, а отже, і ваше життя!

На інтенсиві розберемо 35 парних йог (комбінації планет) і побачимо, які сценарії вони запускають.

10 вебінарів
по 1,5 години
всього 15 годин

Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?http://lagnesha.ru/35yog
 
Угорі