Що нового?

Набір учасників Щасливий наступний рік (Олександра Алексєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 695 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор





кожен грудень я роблю одну і ту ж ланцюжок дій, які дуже допомагають мені налаштуватися на наступний рік, увійти в нього в стані радості і щастя, створити потрібні мені плани і наміри.

І я помітила, як сильно все те, що я роблю в грудні, допомагає мені жити цілий наступний рік...

Як сильно це мене направляє ...

Підтримує ...

Дає заряд енергії ...

І навіть дарує удачу!

Тому що ВСЕ, що я загадую ПЕРЕД Новим роком, має тенденцію збуватися


Можна сказати: Чудеса, та й годі!
Але ні, ніяких чудес!

Я просто знаю, як працює психіка.

Я знаю, як створювати внутрішні та зовнішні опори, які допомагають моїй психіці функціонувати краще.

Розумію, як взаємодіяти з життям, щоб вона допомагала нам реалізовувати всі наші плани... як ростити навколо себе те саме енергетичне поле, яке стає плідним грунтом для моїх бажань!

А в цьому році я раптом подумала.... А чому б не поділитися своїми практиками, знаннями з вами?

І вирішила зробити це!



Отже, що вас чекає:
Десять відеоуроків з дуже простими завданнями, які я буду викладати протягом десяти днів перед Новим Роком.
Виконуючи їх, ви зможете:

  • залишити в цьому році все те, що не хочете брати в рік наступний
  • створити позитивні наміри, які хочете реалізувати в наступному році
  • зміцнити внутрішні і зовнішні опори вашої психіки
  • увійти в гарний, позитивний настрій і стан щастя
  • налагодити контакт з собою і зі своїм середовищем
як буде проходити курс?
  • кожен день я буду викладати на сторінці нашого марафону новий урок і завдання до нього.
  • важливо! Я не буду відповідати на ваші запитання на цьому марафоні, так як вся практика гранична проста, достатньо лише уважно слухати і робити.
  • Уроки будуть недовгими, я постараюся давати максимально практичні поради і пояснювати, навіщо нам потрібно робити те, що ми робимо.
незважаючи на те, що я не пропоную вам ніяких магічних практик, те, що буде відбуватися у Вашому житті, буде дуже сильно схожим на магію




https://privatelink.de/?https://chanceforchange.ru/novogodnij-marafon-schastlivyj-sleduyushhij-god/
 
Угорі