Що нового?

Набір учасників Щоденник 10.0 Нова Я. Тариф PRO (Олеся Єгоричева, ole.ole__)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1490 ГРН
Учасників: 1 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 77.5 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Авторська програма трансформації

Щоденник_10.0 Нова Я
  • 21 день збалансованого раціону для схуднення
  • Комплексні 30-хвилинні тренування
  • 63 авторських рецепти та відео-уроки з приготування
  • Вебінари та лекції від експертів
  • Чек-листи корисних звичок
Авторка проєкту Олеся Єгоричева
Маю освіту в сфері нутриціології — навчалася в американському коледжі, а також у найкращих європейських лікарів з всесвітньо відомих клінік (VIVAMAYR, MERANO), пройшла курси провідних університетів світу, маю досвід вже понад 10 років.
Обожнюю гори — це моє натхнення, мотивація, нові сенси. Покорила вершини Монблану, Айлендпіку, Орісаби, Аконкагуа та ін. Люблю готувати смачно, швидко, корисно, вишукано — і навчу цьому вас тут — у своєму авторському проєкті Щоденник10.0Нова Я.
Більше 10000 жінок зробили крок до себе разом зі мною завдяки моїм Щоденникам Харчування та рекомендаціям в блозі! Не вірю в дієти — вірю в бажання та дисципліну.
В 30 років я почала займатися спортом. Почавши з виснажливих 100 метрів, в свої 40 сьогодні легко біжу 20 км!


Я змогла — спробуйте і ВИ
До здорового харчування прийшла через свій досвід схуднення на 44 кг після вагітності, тому відчуваю біль кожної жінки, яка не задоволена своїм тілом.
Спортом почала займатися пізно, але дисципліна привела мене з виснажливих 100 метрів в 30 років до легких 20 км в 40!
Мої цінності – це здоровий стиль життя без дієт та обмежень!
Моя місія = місія мого блогу – щоб кожна, хто це читає, через п’ять років виглядала і почувала себе на п’ять років молодшою!

Тариф PRO

✔ 21 день інтенсиву✔ 63 авторських рецепта✔ 9 базових тренувань✔ Рекомендації з харчування та мотивації✔ +3 функціональних тренування✔ Тренування на відновлення м’язів✔ Вебінар з Олесею Єгоричевою✔ Чек-лист з діагностики організму✔ Доступ до закритого чату✔ Участь у розіграші подарунків✔ Доступ до програми впродовж 6 тижнів після завершення

https://oleoleproject.com/home https://www.instagram.com/ole.ole__/
 
Угорі