Що нового?

Придбаний Щоденник Великого Посту. Для дітей (Олексій Ширіков, Наталія Кокоріна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 92 ГРН
Учасників: 0 з 4
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Цей щоденник допоможе дітям полюбити Великий піст. Знайомство з традиціями і змістом поста, ігрові інтерактивні завдання зроблять проходження поста не тільки корисним, але і по-справжньому захоплюючим і цікавим.
гарна ідея з дитячим щоденником, дитині дуже подобається його заповнювати. Причому заповнює сама, читає його. Потім вдається до мене і ділитися новими знаннями. А.

Але для мене найцінніше в різдвяному марафоні те, що з'явився дитячий щоденник. Змотивувала середню дочку почати пост з щоденником можливість виграти приз, а потім сподобалося, і через тиждень вона підійшла і сказала, мама мені замов такий щоденник на Великий піст і звичайно це найважливіше. Ми і раніше перед постом обговорювали, в чому дитина себе обмежить, але якось якщо це він сам запише в свій щоденник, ця відповідальність більше відчувається. Сподобалися уривки з різних творів, сподобалися завдання. Сподобалося доступне пояснення наприклад того, що таке пост, для чого він потрібен. Загалом радісно, що максимально самостійно дочка змогла пройти з щоденником цей пост. І до мене були тільки рідкісні питання що то уточнити. Або, наприклад що то прочитавши в щоденнику розповідала, що саме сподобалося і тут ми розмовляли я якесь свою думку говорила, вийшло що бесіда нема про що я хочу або вважаю за потрібне, а про те, що цікаво в даний момент дитині. Сподобалося спільне приготування хмизу, печива, разом робили вінок для прикраси будинку.Олена
 
Угорі