Що нового?

Придбаний Секрети грамотного харчування для здоров'я хребта (Олександра Боніна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 68
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Блок 1. Відновлення нормальної роботи кишечника
Частина 1. Виявлення патогенної мікрофлори і відновлення нормальної роботи кишечника.

Кишечник-це основна пропускна система для організму. Він є головним фільтром від усіх шкідливих і отруйних речовин. Також він забезпечує надходження корисних вітамінів і нутрієнтів в організм.

Але якщо цей фільтр пошкоджений або "засмічений", то в організм не потрапляє достатньої кількості корисних речовин, яку б правильну їжу при цьому ви не вживали. Тому одна з ваших першорядних завдань-відновити до нормального стану кишечник і його мікрофлору.

Частина 2. Детоксикація організму

Детоксикація-це позбавлення організму від вже існуючих токсинів і отрут, які накопичилися в кишечнику, печінці, нирках та інших органах.

Крім відновлення самого кишечника, обов'язково потрібно "очистити" організм від цих токсинів і отрут, щоб вони не заважали працювати гормонам, ферментам та іншим хімічним речовинам, які беруть участь в обміні речовин.

Способи детоксикації я розглянула в першому блоці семінару.

Блок 2. Збалансоване харчування для здорового хребта
Частина 1. Що таке правильне збалансоване харчування?

Для початку потрібно добре розуміти, що таке збалансоване харчування і на яких основних принципах потрібно його будувати. Щоб забезпечити хребет усіма необхідними нутрієнтами, їх потрібно отримувати достатньо з їжі.

Але крім цього, сама їжа повинна бути максимально доступна для організму. Якщо виконати ці дві умови, то ви отримаєте збалансоване і корисне для вашого здоров'я харчування.

Частина 2. Яка їжа є безпечною і корисною для хребта і здоров'я організму в цілому?

Тут я детально розібрала, які продукти підходять для щоденного вживання і відносяться до категорії must have – їх необхідно завжди мати на своїй кухні, якщо хочете бути здоровими.

Обговорила окремо питання про вітаміни - в якому вигляді їх краще отримувати, в яких продуктах вони містяться, а також, які добавки і БАДи можна і потрібно періодично включати в свій раціон.

Частина 3. Максимальне вилучення корисних речовин з їжі Одне з важливих умов здорового харчування - це вживання переважно корисної їжі. Але крім цього, потрібно вміти добувати корисні речовини і з інших продуктів. Для цього використовуються різні методи правильної обробки їжі, зберігання, поєднання продуктів між собою і так далі.

Всі ці методи Я розібрала в цій частині семінару.

Блок 3. Практична частина
У цій частині я розповіла про свої власні напрацювання і дала поради щодо правильного приготування їжі.

Крім того,



    • торкнулася особливості рецептів здорової їжі,
    • розібрала деякі міфи, які існують з приводу харчування при остеохондрозі-чи корисний желатин для кісткової і хрящової тканини і чи потрібно його приймати курсами, чи корисно м'ясо при остеохондрозі хребта і т. д.
    • окремо розібрала таку тему, як вегетаріанство,
    • показала, які "помічники" повинні бути у вас на кухні,
    • розповіла, як правильно вибирати продукти і на що звертати увагу,
    • розповіла, які корисні продукти можна купити за доступними цінами,
    • і торкнулася багато інших цікавих питань ...

http://lp.osteohondrosy.net/food/
 
Угорі