Що нового?

Набір учасників Секрети скетчінгу маркерами та аквареллю (Аліна Міллер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 8
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Будемо говорити:

Про скетчинг аквареллю і маркерами і як швидко його освоїти

Розповім, чому саме маркери і акварель ідеальні для скетчінгу, і чим вони відрізняються від інших матеріалів

Розкрию секрети маркерної та акварельної технік, з якими труднощами стикаються новачки при освоєнні маркерів, і чим підступна акварель

Поділюся своїм досвідом швидких замальовок" на ходу " в подорожах, на прогулянках і на зустрічах в кафе

Розповім, що потрібно робити, щоб створювати власні шедеври, навіть якщо вважаєте, що у вас немає таланту

Поділюся, як отримувати задоволення і швидкий результат від сучасних матеріалів для творчості

інтенсив буде Вам цікавий, якщо ви:
  • мрієте малювати з дитинства, але родичі або оточення вселили, що малювання це несерйозно,
  • знову згадали про свої бажання і у вас "дійшли руки" до кистей і фарб,
  • починали малювати, але щось пішло не так, виникли якісь складнощі і кинули, а бажання продовжити малювати залишилося,
  • мрієте створювати щось прекрасне своїми руками і відчувати бажання самовиражатися творчо,
  • вам цікаво вивчати себе через призму творчості,
або необхідно заняття для усамітнення і відпочинку.

що буде на інтенсиві?

У перший день-ви познайомитеся з найпростішими техніками швидких замальовок і пройдете проста вправа, яке допоможе "набити руку" і відразу ж спробувати техніку швидких замальовок.
Ця вправа підійде навіть тим, у кого немає під рукою фарб, маркерів та інших художніх матеріалів.

У другий день-ви дізнаєтеся один із секретів крутого скетчу для новачків, освоїте прості техніки аквареллю, спробуєте цей матеріал в дії, потренуєте руку і намалюєте простий скетч.

У третій день - ви дізнаєтеся базові техніки малювання спиртовими маркерами, спробуєте ними малювати і зрозумієте, як зробити розтяжку з одного кольору в інший незалежно від того, які саме кольори ви використовуєте.


Ведуча інтенсиву:

Аліна Міллер

Скетчер, Ілюстратор, педагог додаткової освіти

Малюю з 2004 року, з них 17 років аквареллю і 5 років спиртовими маркерами. Мої роботи-це ілюстрації на різні теми, але найбільше я люблю архітектуру і скетчі в подорожах.

Творець закритого "клубу скетчерів" і автор курсів у маркерній, акварельній та олівцевій техніці.

Більше 1000 чоловік пройшли мої курси і залишилися задоволеними.

Запрошую на інтенсив всіх, хто любить малювати або хто вперше хоче спробувати.

Я допомагаю освоїти техніки скетчінга і вчу малювати аквареллю і маркерами самостійно без покрокових уроків і майстер-класів. Я проведу вас від сьогоднішнього стану "Я не знаю чим і на чому малювати" до "малюю все, що бачу" на одному зі своїх курсів скетчінгу. Мої курси розраховані на 1 місяць.

Всього один місяць роботи над собою і своєю технікою, щоб відчути свободу творчості!

Про курси ми ще поговоримо на інтенсиві, тому що мені є, що вам розповісти!

https://privatelink.de/?https://sketchprosto.ru/intensiv
 
Угорі