Що нового?

Придбаний Секрети здоров'я та енергії. Найефективніші дихальні техніки (В'ячеслав Смирнов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 614 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ефективна технологія, що дозволяє перетворити звичайне дихання в джерело здоров'я, енергії, радості і натхнення.

- навик глибокого розслаблення
  • кардинальне підвищення рівня тонусу і енергії
  • навик ефективного лікування і профілактики будь-яких проблем хребта, включаючи остеохондроз, грижі і сколіози
  • зняття наслідків всіляких стресів і напружень
  • істотне поліпшення якості та ефективності сну (і відчутне зменшення його тривалості)
  • навик усвідомленого управління своїм станом, тонусом і здоров'ям
  • чітке розуміння базових факторів, що визначають рівень і якість нашої енергії, здоров'я і життя в цілому
  • масу нових приємних відкриттів, розумінь і відчуттів.
Що буде на тренінгу:

він буде присвячений не технікам йоги, цигун, танцю, пілатес або ще чого-б то не було. Ми будемо вивчати те, що лежить в основі всіх цих та багатьох інших систем оздоровлення та розвитку людини, які працюють з диханням.

- навик глибокого розслаблення
  • кардинальне підвищення рівня тонусу і енергії
  • навик ефективного лікування і профілактики будь-яких проблем хребта, включаючи остеохондроз, грижі і сколіози
  • зняття наслідків всіляких стресів і напружень
  • істотне поліпшення якості та ефективності сну (і відчутне зменшення його тривалості)
  • навик усвідомленого управління своїм станом, тонусом і здоров'ям
  • чітке розуміння базових факторів, що визначають рівень і якість нашої енергії, здоров'я і життя в цілому
  • масу нових приємних відкриттів, розумінь і відчуттів.
Ти вже зрозумів, правда? Це - про тебе! Тобі-він потрібен!

Продажник:
http://centerbehappy.justclick.ru/Svobodnoe_Dyhanie
 
Угорі